Çözüldü Intel sistemde CS:GO doygunluk ayarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rainfpat

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda oyun sanki daha doygun ve renkler daha guzel gozukuyor gibime geldi.
Bunun oyunda veya Intel ekran ayarlarinda doygunluk kismiyla alakasi var midir, yoksa ekledigi efektler mi bunu saglar ogrenmek istedim. Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda oyun sanki daha doygun ve renkler daha guzel gozukuyor gibime geldi.
Bunun oyunda veya Intel ekran ayarlarinda doygunluk kismiyla alakasi var midir, yoksa ekledigi efektler mi bunu saglar ogrenmek istedim. Simdiden teşekkürler.
Doygunlukla vardir, sana guzel bir onerim var.

Color-Goggles ile bu ayari maksimum yapabilirsin. Ancak igfx iceren bir DLL dosyasi gerekiyor onu da yapimcisi Zip olarak paylasmisti en son.

Videoda filtre ve efektler var onun dışında renk ve doygunluk ayarı yapabilirsin.

Nvidia ekran kartlarında şu ayarı yükselterek daha canlı renkler yapılabiliyor, Intel'in ekran kartı yönetim uygulamasında da böyle bir ayar olabilir eğer yoksa bunu yapan programlar vardı isimlerini hatırlamıyorum ama.
1644946813762.png

Nvidia ekran kartlarında şu ayarı yükselterek daha canlı renkler yapılabiliyor, Intel'in ekran kartı yönetim uygulamasında da böyle bir ayar olabilir eğer yoksa bunu yapan programlar vardı isimlerini hatırlamıyorum ama.
Eki Görüntüle 1306099
Var, ama 100'e kadar. Color Goggles programiyla 320'ye kadar cikiliyor.

Eki Görüntüle 1306099
gtx 1050ti ekran kartim var bu ayari nereden bulabilirim
veya varmidir

Ben oynarken 100 bile beni baya rahatsız ediyordu 320'ye nasıl dayanıyorsunuz ki, bir de burada yüzdelik oran üzerinden ayar yapılıyor o programda da mı aynı?
1644947306741.png

Kullanmayali cok oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı