Intel stock fan yeterli midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berat Yaman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba. Msi z97 gaming 5, İntel i5 4690 ve Msi gtx 770'li bir sistem toplamayı düşünüyorum. Oc yapmayacağım. Bilgisayari oyun amacli kullanacağım, onun haricinde film izleme, müzik dinleme, internette gezinme gibi amaclar ile kullanacağım. Sizce Bf 4, Cod ghost veya Gta 5 gibi üst seviye oyunları oynarken stock fan yeterli olur mu? Ve de internette izlediğim tüm videolarda opsiyonel fanlar kullanılmıştı. Stock fan'ın takilmasi nasıl, daha kolay mıdır?
Cevaplariniz icin simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
''Oc yapmayacağim.'' Dediğine göre neden yeterli olmasın ?

''Oc yapmayacağim.'' Dediğine göre neden yeterli olmasın ?
Internette stock fan ile ilgili cok kotu yorumlar okudum. O yüzden aklıma takıldı biraz. Bir de takilmasi nasildir, onunla ilgili bilginiz var mı?

Amd'ye yine fark atar İntel, stock idare eder seni.

Internette stock fan ile ilgili cok kotu yorumlar okudum. O yüzden aklıma takıldı biraz. Bir de takilmasi nasildir onunla ilgili bilginiz varmı
Stok fanı boşuna koymuyorlar. İşleyişine müdahale etmediği sürece hiçbir sorun yaşamazsın. Olur mu öyle iş ? Kendi koydukları fan normal durumdayken sorun çıkarır mı ? Çıkarmaz tabii ki. Kesinlikle bir sorun yaşamazsın.

Stok fanı boşuna koymuyorlar. İşleyişine müdahale etmediği sürece hiçbir sorun yaşamazsın. Olur mu öyle iş ? Kendi koydukları fan normal durumdayken sorun çıkarır mı ? Çıkarmaz tabii ki. Kesinlikle bir sorun yaşamazsın.
Peki eğer oldu da cok ısındı diyelim. Yanar mi, kapanir mi?

Yanmaz kapanır.

OC yoksa, sorun da yoktur demek :)

O zaman opsiyonel fan'a para vermeme gerek yok, peki stock fan'ın takilmasi nasil yine macun falan sürülüyor mu?

Sana yardımcı olur;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı