Intel System Güncellemeleri Nedir?

Salvaxes

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki görselde de görüldüğü üzere isteğe bağlı ''intel system driver'' güncellemeleri mevcut, fakat hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Nedir? yüklesek sorun çıkartır mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel® Chipset Driver version 10.1.2.80

Yani chipset sürücülerinin bir kısmını içerir. Intel Update Ulity yazılımıyla chipset sürücülerinin tamamını yükleyebilirsiniz.

Intel® Chipset Driver version 10.1.2.80

Yani chipset sürücülerinin bir kısmını içerir. Intel Update Ulity yazılımıyla chipset sürücülerinin tamamını yükleyebilirsiniz.

İlgin için teşekkürler,

Ben son sürümü format atarken manuel olarak kurdum, şimdi üzerine bunun kurulması sorun yaratır mı? benim için önemli olan kısım bu aslında. Uptade olarak yüklemem veya Intel Update üzerinde otomatik kurmam arasında herhangi bir fark var mı ? Windows update'e pek güvenmiyorum da genelde her güncellemeden sonra sorun çıkartıyor. O yüzden ikisi arasında bir fark var mı merak ediyorum.

İlgin için teşekkürler,

Ben son sürümü format atarken manuel olarak kurdum, şimdi üzerine bunun kurulması sorun yaratır mı? benim için önemli olan kısım bu aslında. Uptade olarak yüklemem veya Intel Update üzerinde otomatik kurmam arasında herhangi bir fark var mı ? Windows update'e pek güvenmiyorum da genelde her güncellemeden sonra sorun çıkartıyor. O yüzden ikisi arasında bir fark var mı merak ediyorum.
En son chipset sürücüsü o olmadığı için onu kurmana gerek yok. Ama kursan da sıkıntı olmaz. Anakart üreticisinin sitesinden veya Intel Update Ulity yazılımından chipsetinin son sürücüsünü kurabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı