Intel T5450 laptopa Android kurma

DipHangs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. çok eski bir laptopumu buldum ve televizyona bağlayarak oradan kullanmak istiyorum. Duyduğuma göre Android kurulabiliyormuş fakat bu işi hiç bilmiyorum.
Donmadan kasmadan Netflix, Amazon Prime, Google, YouTube gibi uygulamaları kullanmak istiyorum (mümkünse güncel ve kaliteli bir OS olsun). Hangi OS'u kullanmalıyım, ne yapmalıyım?

Laptopun özellikleri:
  • İşlemci türü: Intel® centrino® Duo işlemci teknolojisi, ıntel® Core2 Duo işlemci T5450, 1.67 GHz, düzey 2 önbellek 2 MB.
  • Yüklü işletim sistemi: orijinal Windows 7 32 Bit.
  • Bellek düzeni: (2 X 2 GB)
  • Dahili sabit disk sürücüsü: 120 GB.
  • Sabit disk denetleyicisi: SATA sabit disk sürücüsü.
  • Sabit disk sürücüsü hızı: 5400 RPM.
  • Optik sürücü türü: çift katman desteğine sahip lightscribe super multi DVD yazıcı (+/-r +/-RW)
  • Bellek kartı aygıtı: secure digital kartlar, multimedia kartlar, Memory stick, Memory stick Pro veya xD picture kartlar için 5'i 1 arada tümleşik dijital medya okuyucu.
  • Modem: yüksek hızlı 56k modem.
  • Ağ arabirimi: Ethernet 10/100BT tümleşik ağ arabirimi.
  • Kablosuz teknolojileri: ıntel® PRO/Wireless 3945 802,11a/b/g tümleşik kablosuz lan.
  • Kablosuz yeteneği: bluetooth® kablosuz ağ iletişimi.
  • Harici G/Ç bağlantı noktaları: 3 USB 2.0, 1 HDMI konektörü, 1 VGA bağlantı noktası, 1 RJ11 modem konektörü, 1 RJ45 Ethernet konektörü, s-video TV çıkışı, 2 kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi, 1 ıeee 1394, uzaktan kumanda kızılötesi bağlantı noktası (uzaktan kumanda isteğe bağlıdır), kablo yerleştirme konektörü.
  • Video yakalama arabirimi: ıeee 1394 firewire® arabirimi.
  • Genişletme yuvaları: 1 ExpressCard/54 yuvası (ExpressCard/34'ü de destekler)
  • Ekran boyutu: 15.4 wxga High Definition brightview widescreen.
  • Ekran çözünürlüğü: 1280 X 800.

Geri
Yukarı