Ethermine yeni ödeme politikası (1 Haziran 2021)

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Bugün itibariyle ile ödeme almak için 0.1 ETH olmasına gerek kalmadı. 0.005 ETH'ye sahip olduğunuzda ücreti karşılığında ödeme isteyebiliyorsunuz. Güncel kur: 2552$, 0.005 ETH: 12.78$.

0.1 ETH günlük, 0.01(25$) ETH üzerindeki tüm bakiyeler ise ayın 28'inde ödenecek. Güncel kura göre 255 dolar altında kazanıyorsanız aydan aya ödeme alacaksınız.

23 dolarlık bakiye için sunulan tutar 1.98 dolara denk geliyor. Her 5-6 dakikada ödeme ağı değişiyor 3-4 ağda denedim minimum 1.5 dolar kesiyor. Tabi bu bakiyeye oranla artıyor mu yoksa sabit mi bilmiyorum sabah bakiyem artınca konuya yazarım. Para acil lazımsa kullanılabilir ama 14-15 TL'yi sisteme vermek bana pek mantıklı gelmedi. :D

1622575630096.png

1622575753121.png

Mining yapanlar, ekran kartı arayanları yerse Ethermine da sizi yer. Devam edin.
Ben de mining yapıyorum hocam. Ama ekran kartlarını sömüren bazı insanlar var böyle stok geldiği an hüpletenler. Onlara söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şimdi anlamadım, salağa anlatır gibi anlatır mısın ?

Şimdi ben, Ethermine üzerinde 0.00500 kazım yaptığım zaman; ödememi alabilecek miyim istediğim zaman ?

Mining yapanlar, ekran kartı arayanları yerse Ethermine da sizi yer. Devam edin.
Ben başlayalı 1 hafta oluyor hocam. Kişisel olarak kullandığım kartla yapıyorum. O yüzden üstüme alınmadım. :D
Ben şimdi anlamadım, salağa anlatır gibi anlatır mısın ?

Şimdi ben, Ethermine üzerinde 0.00500 kazım yaptığım zaman; ödememi alabilecek miyim istediğim zaman ?
Evet alabileceksiniz ama dediğim gibi bakiyenizden kesiyor.

Ben başlayalı 1 hafta oluyor hocam. Kişisel olarak kullandığım kartla yapıyorum. O yüzden üstüme alınmadım. :D
Ben de mining yapıyorum hocam. Ama ekran kartlarını sömüren bazı insanlar var böyle stok geldiği an hüpletenler. Onlara söylüyorum.

Evet alabileceksiniz ama dediğim gibi bakiyenizden kesiyor.
Eğer 0.005 olduğu zaman ödeme yapacaksa, bence kesmesi hiç sıkıntı değil.

Pool Binance üzeriden yapıldığı zaman, Ethermine'a göre 2, 3 tl daha az kazanıyoruz zaten.

cekım ıslemı nasıl yapılcak bılgısı olan arkadas bılgı verebılırmı farklı cuzdan vs gıbı bırseylerden bahsedıyor

Geri
Yukarı