Intel Wi-Fi 6 AX201 160 MHz kod 10 hatası

Barış3535

Decapat
Daha fazla  
Intel Wi-Fi 6 AX201 160MHz aygıt yöneticisinde kod 10 hatası görünüyor ve bilgisayar hiçbir Wi-Fi ağını görmüyor. Sadece uçak modu seçeneği var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Fotoğrafını da atayım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220817_214858.jpg
    IMG_20220817_214858.jpg
    198,1 KB · Görüntüleme: 88
Benim bu hatadan dolayı wi-fi kartım değişti. Şimdi sorun tekrar başladı. Bu çözümü denedim bakalım ne olacak.
sorunun sebebi aşırı sıcaklık arkadaşlar.Cihazdaki SSD,wifi kartının üstünde olduğu için wifi kartı aşırı ısınıyor ve kendini korumaya alıyor.SSD'nizi ikinci slota alırsanız sorun çözülüyor.

Sorunun sebebi aşırı sıcaklık arkadaşlar. Cihazdaki SSD, Wi-Fi kartının üstünde olduğu için Wi-Fi kartı aşırı ısınıyor ve kendini korumaya alıyor. SSD'nizi ikinci slota alırsanız sorun çözülüyor.

Dediğin mantıklı bence ama bende mesela bilgisayarı kapattım yarın tekrar açtığımda tekrar gidiyor. Yani bilgisayar daha serinken açar açmaz gidiyor. Sonra zar zor yeniden başlat, Shift ile kapatma, Aygıt Yöneticisinden devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirme gibi adımları birkaç kere yapınca düzeliyor ve uzunca bir süre çalışıyor. Ama kapatıp açınca yeniden gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı