Intel Xeon E5 2650, KFA2 1060 3GB sistem nasıldır?

Kasa içi soğutma iyi olursa problem olmaz diye düşünüyorum hocam.

Flexatx anakart yine de ısınma problemi yaşatabilir, ben sistemi yormam zaten de oynayacagim oyunlar asagi yukari belli.

Hyper threading acik mi bu arada? Kapali daha iyi performans veriyor diyorlar.

Bir de kullanilan cekirdek sayisini dusurup ghzyi arttirma gibi seyler okumustum, V3'lerde oluyor diye biliyorum.
Hyper threading acik işlemci 10 çekirdek ama 6 çekirdek 12 izlek yapınca daha iyi performans alıyorum

Hyper threading acik işlemci 10 çekirdek ama 6 çekirdek 12 izlek yapınca daha iyi performans alıyorum
6 çekirdege dusurup ghzyi arttirabiliyor musun? turbo boostun uzerinde ghz degeri dzemiyorum bu arada.

bir de ben machinist pr9 satan saticiya sordum trpm 2.0 destekliyor mu diye destekliyor dedi, bakalim cidden destekliyor mu.

6 çekirdege dusurup GHz'yi arttirabiliyor musun? Turbo Boost'un uzerinde GHz degeri dzemiyorum bu arada.

Bir de ben machinist PR9 satan saticiya sordum trpm 2.0 destekliyor mu diye destekliyor dedi, bakalim cidden destekliyor mu?

Hayır 3 GHz'ı geçmiyor çoklu çekirdekte ama daha belirgin performans artışı oluyor tekli CPU isteyen oyunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı