Intel Xeon mu AMD FX mi?

Bütçe
750tl
Benim sınavlarim var iyi geçerse pedere söylüycem alsın internetten bakar takarım kasaya Frisby ATX kulplu kasa bana marka PC alacakmış bende dedim sakın alma ben istemem ben internetten bakıyorum dedim zaten benim elimde olan Gigabyte M61pme S2P NVIDIA GT220 foem 350W Power'li kasaya vaktinde 500TL verdi toplama kasa iyi kasa diyor bir de ya GTA 5 oynadığıma şükür ettim derken işlemci yandı AMD Athlon R2 X2 260 Processor 3.20GHz.

Sıvı soğutma almayı düşünüyorum 2.el 200TL Cooler Master nepton 240M duruyorsa hala alacağım.

Power Supply alıp masraf çıkarmak istemiyorum foem 350W PSU RX 570 ve Intel Core 2 Duo E7500 için yeter mi?
350 marka vs. Detay var mı? Çok kötü değilse sıkıntı olmaz.

Önermem, sana tavsiyem 500+ bronz alabilirsen işini rahat rahat görür. İmkanın varsa 600W tercih edersen PSU soeunun kalmaz.

Gigabyte EP45 DS3r 190 TL pazarlıkla 150 TL olur.
Gigabyte EP45 DS3lr 150TL.
Gigabyte EP45 UD3lr 150.
Sizce hangisini almalıyım O.C için alacağım.
Siz önermedimiz ama benim peder almış işte yapcak bir şey yok 😭
Eğer parayı gönderir iseniz diğer gün kargolama imkanım var.

Hocam X58 LGA 1366 sökete geçiyorum elinizde Xeon 1366 pin işlemci var mı?
Ho.
Tamam hocam almayacaksanız başka biri daha istiyor.
[/Quote.
Hocam ilanınıza yazamıyorum yazma iznim yokmuş elinizdeki Xeon X5460 ve fan hala duruyorsa alacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı