Intel'den 18 Çekirdekli Core i9 7980XE İşlemci

AMD'nin Threadripper işlemcilerine karşılık vermek için bu sefer işleri sıkı tutmuş diyemeyeceğim. Benim anladığım Intel'in elinde her zaman atacak bi barut bulundurması ve yeri geldiginde kullanması. AMD Ryzen serisi artı Threadripper serisi olmasa bu kadar çekirdekli işlemcileri mahzen de bekletmeye devam ederdi kesin. Soket yapısı ise LGA 2066 olarak gelecek.

Adsız.jpg

intel-yeni-i9-islemciler.png

Valla rekabeti özlemişim ne yalan söyleyeyim. Zamanında çekirdek sayısıyla alay etmekten 18 çekirdekli işlemci çıkarmaya doğru uzanan bir yol. :D Bize bunlarla gelin. Asıl rekabeti bunlardan çok laptoplarda görmek istiyorum.

G4560 f/p ürünü ama 500tl civarında f/p ürünü işlemci yok. G4560 yerine daha fazla verip i3 7100 almak mantıklı olur mu bilmiyorum.
Tabii ki de mantıksız olur. G4560'tan bir tık daha üstte bir ara model F/P işlemcisi gelirse çok iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı