Intel'in Kampanyasından Bannerlord Almak vs Steam Üzerinden Bannerlord Almak

HCL ASİD

Hectopat
Monster notebook 10.nesil Intel işlemcili modeller Intel'in sitesi üzerinden Bannerlord veriyor bende bundan yararlandım fakat Intel'de sözleşme falan imzalamanı istiyor. Sizce Steam'den alsam daha iyi mi olur bana bir artısı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster notebook 10.nesil Intel işlemcili modeller Intel'in sitesi üzerinden Bannerlord veriyor bende bundan yararlandım fakat Intel'de sözleşme falan imzalamanı istiyor. Sizce Steam'den alsam daha iyi mi olur bana bir artısı olur mu?

İmzala. Ne olacak? Zaten Steam kodu verirler sana.

Sözleşmeyi okuyup imzalayabilirsin. Ayrıca Steam'de sözleşme imzalatıyor.

Bende de aynı koddan var nasıl kullanacağımı anlatabilir misin?

Bende de aynı koddan var nasıl kullanacağımı anlatabilir misin?

Kodun yazılı olduğu kart elimde bulunmamakla beraber aklımda kaldığı kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle kartta yazan Intel sitesine gidip kaydoluyorsun ardından orada ürün anahtarı bölümü olmalı oradan kodu giriş yapmalısın zaten sana Steam kodu olarak verecekler. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri
Yukarı