Intelligent Standby List Cleaner

Teşekkür ederim.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bende 4 GB RAM var, hangi değerleri yazmalıyım?

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bende 4 GB RAM var, hangi değerleri yazmalıyım?

Buradaki değerleri girin.

8 GB RAM için nasıl bir ayar yapmalıyım? Herkes farklı bir şey yazmış kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben videoda bulunan e-sporcu'nun ayarlarını yapacağım fakat sistemi yorar mı tam bilemiyorum. Emin olmak için size sormak istedim, tek isteğim oyunları pürüzsüz input lag olmadan oynamak @AJFA
(1:09)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İki mesaj üstte de dediğim gibi, bu ayarları öneriyorum. Bu önerim hiçbir zaman değişmeyecek, sürekli etiketleyip fikir danışmanıza gerek yok.

İki mesaj üstte de dediğim gibi, bu ayarları öneriyorum. bu önerim hiçbir zaman değişmeyecek, sürekli etiketleyip fikir danışmanıza gerek yok.

Hocam konunun üstünden 1 yıl geçmiş rahatsız ettiysem kusura bakmayın bende de 12 GB RAM var. 12 GB rama göre ayarlar nasıl olmalı?

Hocam konunun üstünden 1 yıl, geçmiş rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Bende de 12 GB RAM var. 12 GB RAM'e göre ayarlar nasıl olmalı?
Alıntıladığınız mesajımı okuyun lütfen. Bütün sistemlere uygun bir şekilde yönergeleri anlattım.

Merhaba, 32GB RAM'de bunu kullanmak gerekir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…