Intelligent Standby List Cleaner

En düşük. 0.5'te kullanılır 0.1 yazsanız da çalışmaz zaten. Ayrıca Windows 11 kullanmıyorsanız bu programı kullanmanızın hiçbir anlamı yok. Çünkü Global Timer Res Request kapalı. Yaptığınız ayar tüm sisteme etki etmiyor. Windows 11 kullanıp kayıt defterine bu değeri eklediğinizde tüm sisteme etki ediyor.

Örnek Video (hala bunda da anlatılmayan bazı şeyler var):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sleep measure testi bende böyle çıktı. Ekstradan ayar yapmama veya exe çalıştırmama gerek var mı? Windows 11 ve ISCL kullanıyorum.

1706608046369.png

En düşük. 0.5'te kullanılır 0.1 yazsanız da çalışmaz zaten. Ayrıca Windows 11 kullanmıyorsanız bu programı kullanmanızın hiçbir anlamı yok. Çünkü global timer res request kapalı. Yaptığınız ayar tüm sisteme etki etmiyor. Windows 11 kullanıp kayıt defterine bu değeri eklediğinizde tüm sisteme etki ediyor.

Örnek video (hala bunda da anlatılmayan bazı şeyler var):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Windows 10 kullanıyorum gereksiz ise kapatım uygulamayı. Tiklenmemiş olanı tiklemem mi lazım.

1708197852456.png

Kullanmanıza gerek yok bu programı hem 10 da hem 11'de. Eskiden vardı o problem artık yok. Boşu boşuna kullanıp oyunlarınızda takılmalar oluşturacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı