İntenso marka SSD uzun kullanım verileri

MoltenSheel

Centipat
Yeni bir SSD arayışındayım daha önce kullandığım SSD'nin aynı markasından alacağım. Bunun sebebi bana hiç sorun yaşatmaması burada çok elektrik gidiyor tık demedi neyse bende dedim ki bu marka araştıran varsa fikir sahibi olmaları açısından CrystalDiskInfo verilerini paylaşayım 1 yıl 148 gündür çalışıyormuş. Kullanım ömrü sitesinde 60 TB (120 GB) modeli için. Firma alman firması ürün link Intenso High 3813430 SATA 3.0 2.5" 120 GB SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Intenso sitesi Solid State Drives | Intenso
Screenshot_1.pngScreenshot_2.png

Son düzenleme:
Dürüst olmak gerekirse size en kalitesiz kontrolcülerden biri gelmiş. Bu kontrolcüye sahip diskler genellikle insanları yarı yolda bırakıyor. Şanslıymışsınız diyebilirim. Sizi ilkinde yarı yolda bırakmasa ikincide bırakmayacağı kesin değil. İsterseniz ikincide Phison S11 kontrolcülü daha iyi SSD'ler de alabilirsiniz.

@Buğra S Hocam bu firmaların diski S11 ile çıkarıp bazı ürünlerinde araya SM2258XT, SM2259XT serpiştirmesi gerçekten çok rahatsız edici bir hal almaya başladı. Şimdi Gigabyte veya PNY önersek bunlar da SMI kontrolcülü çıkamaz mı diye düşünmeye başladım. Önce Kingston, sonra Intenso. Başka hangi markalar bu hileyi yaptı acaba...

Yeni konular

Geri
Yukarı