Inter İtalya altyapısına nasıl katılınır?

ertmes10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Size birkaç sorum var. İlimde Inter futbol okulları var. LGS'den sonra oralara yazılmayı düşünüyorum. Derslerim iyidir (1.dönem ortalama 100) o yüzden futbol olmazsa bir ton iş yapabilirim. Burada iyi olan oyuncuları seçip İtalya'daki altyapıya göturebilirler mi? Gitmek için ne kadar iyi olmam gerekir? Temel ihtiyaçları nasıl karşılarlar? Hedefim İtalya. Oyunum iyidir genel olarak. Kilo fazlam var yağ yakarsam önümde engel yok sanırım. Soruların cevaplarını bekliyorum.

Kilo fazlam var yağ yakarsam önümde engel yok demek basit bir şey değil, kaç kilo olduğunuza da bağlı. Kilo almak (değişkenlik gösterebilir) kolaydır ama kilo vermek çok zordur. Aynı zamanda henüz LGS'ye de girmemişsiniz, kafanızı bunlarla meşgul etmek yerine direkt LGS'ye odaklanıp iyi bir lise kazanın. Bildiğim kadarıyla bu tür kulüplerde bulunduğunuz lise ve giriş puanınız, yıl sonu ortalamanız gibi şeyler direkt etki ediyor.

Inter gibi bir takımın altyapısına torpiliniz yoksa (sadece Türkiye'de değil maalesef çoğu kulüpte var bu.) yalnızca yetenek avcıları sizi listeye aldıysa girebilirsiniz. Yani çıkıp para vereyim, beni altyapıya alın beğenirseniz kadroya da alırsınız diyemiyorsunuz. Bir de fiziğim elverişli değil demişsiniz, o da size bir sorun yaratır.

Fizikle ilgili cidden sorum yok daha önce küçükken gittim o tarz bir yere az çok orada yaptırılanları biliyorum arkadaşlarım da çok iyisin biraz fizik yapsan gidersin diyolar ve aşırı kararlıyım. LGS sınavına zaten çalışıyorum ağır şekilde. Her fırsatta oynamaya çalışıyorum. Benim size sormak istediğim şey İtalya'ya götürürler mi? Ben neden bir Arda Güler olmayayım?

Geri
Yukarı