İnterleaved'den Fast Path'e geçmek

smttcakir

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1-1.5 ay önce tekrar yaşamıştım bu sorunu. Başta çözdüler yirmi yedilerden altı Ping'e kadar düştü, sonrasında bana bir teklif verdiler 16Mbps hızdan 24Mbps hıza çıkarttılar. Bir aylık deneme için devam etmek istersek belirlenen fiyat üzerinden devam edecektik. Bu deneme paketini iptal edene kadar herhangi bir sorun yaşamadım. 2 gün olacak iptal ettim ve yine aynı sonuç 26-27 ping alıyorum Speedtest sonuçlarında santral olayı da kalkmış sanırım farklı bir işlemmiş fakat detaylı olarak bilmiyorum. Yardımcı olabilecek veya nasıl bir dille anlatmam gerektiğini bilen varsa yazarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1-1.5 ay önce tekrar yaşamıştım bu sorunu. Başta çözdüler yirmi yedilerden altı Ping'e kadar düştü, sonrasında bana bir teklif verdiler 16Mbps hızdan 24Mbps hıza çıkarttılar. Bir aylık deneme için devam etmek istersek belirlenen fiyat üzerinden devam edecektik. Bu deneme paketini iptal edene kadar herhangi bir sorun yaşamadım. 2 gün olacak iptal ettim ve yine aynı sonuç 26-27 ping alıyorum Speedtest sonuçlarında santral olayı da kalkmış sanırım farklı bir işlemmiş fakat detaylı olarak bilmiyorum. Yardımcı olabilecek veya nasıl bir dille anlatmam gerektiğini bilen varsa yazarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.:)
Çözebildinmi sorununu hocam? Bizim burada Ankarada ADSL kullanıyorduk. VDSL e geçildi. Pinglerimiz 6 dan 27 lere çıktı... Down ve Upload hızlarımız arttı ama hiç bir anlamı kalmadı ping yükseldiği için... Bu fast path modunu santrale giderek çözebilirmiyim? Ne yapmam gerekiyor siz çözüm bulabildiniz mi? 12mbit vdsl geçtim.. 24 teklif ettiler almadım ping düşmez diye..

Çözebildinmi sorununu hocam? Bizim burada Ankara'da ADSL kullanıyorduk. VDSL'e geçildi. Pinglerimiz 6'dan 27'lere çıktı... Down ve upload hızlarımız arttı ama hiçbir anlamı kalmadı ping yükseldiği için... Bu Fast path modunu santrale giderek çözebilir miyim? Ne yapmam gerekiyor siz çözüm bulabildiniz mi? 12Mbit VDSL geçtim. 24 teklif ettiler almadım ping düşmez diye.

Sorunu çözdüm, tekrar yaşadım; tekrar çözdürdüm. Tavsiyem müşteri hizmetlerini aramadan Twitter destekten "arıza kaydı olarak değil" de internet mod'umun interleaved'den Fast moda geçirilmesini istiyorum diye tweet atın baktınız anlamıyorlar pes etmeyin benzer şekilde açıklayıcı olarak tweet atmaya devam edin anlayan birisi çıkıp 5 dakikada hallediyor inanın hiç ayağa kalkmanıza gerek yok bunu çözmek için. Müşteri hizmetlerinden arayan kişi size inatla şu bozuk bunu yapamıyoruz diye konuşursa ona farklı bir temsilci ile konuşmak istediğinizi söyleyin kısaca ısrar edin elbet çözülüyor. Tam tamına 2 hafta uğraştım ilk seferimde bunu açıklarken arayan kişiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı