İnternet Aboneliği Tavsiyesi

Emre Çetin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;
TTNET kullanıcısıyım ve sözleşmem bitmek üzre. 16 MBİT 75 GB AKN olan ve ev telefonu üzerinden 250 dakikaya sahip olduğum ADSL bir bağlantıya sahibim. Sizce TTNET ile olan sözleşmemi yenilemeli miyim ? Önerebileceğiniz daha iyi daha hızlı daha cazip fiyatlı bir tarife ya da farklı bir abonelik alabileceğim firma mevcut mu ?

Şu an Turknetin Özgür İletişim kampanyasından faydalanıyorum. Altyapımın sağladığı hız 16 mbit. Herkese öneririm. Gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Beğenmediğiniz takdirde iptal edebiliyorsunuz taahhüt olmadığı için.

Varsa Uydunet'e bakılabilir. Ama Uydunet bir devlet kurumu olduğundan internet yasaklarında doğrudan vanayı kısıyorlar. VPN falan çalışmıyor. Ayrıca bir de modem sorunu var. Sadece NetMaster gibi fi tarihinden kalma, 1990 arabirimli modem diye satılan kara kutuları kullanmak zorunda kalıyorsunuz...

Vodafone Supernet tarfileerine bakılabilir. İnternet yasaklarında CyberGhost ile yasağı aşabiliyorsunuz. Evde kullanıyorum ve 70 Mbit hız alıyorum VDSL2 ile.

TurkNet'e de bakılabilir. Ofiste yedek internetimiz TurkNet. Hız ve kota seçeneği iyi. O da VDSL2.

Varsa Uydunet'e bakılabilir. Ama Uydunet bir devlet kurumu olduğundan internet yasaklarında doğrudan vanayı kısıyorlar. VPN falan çalışmıyor. Ayrıca bir de modem sorunu var. Sadece NetMaster gibi fi tarihinden kalma, 1990 arabirimli modem diye satılan kara kutuları kullanmak zorunda kalıyorsunuz...

Vodafone Supernet tarfileerine bakılabilir. İnternet yasaklarında CyberGhost ile yasağı aşabiliyorsunuz. Evde kullanıyorum ve 70 Mbit hız alıyorum VDSL2 ile.

TurkNet'e de bakılabilir. Ofiste yedek internetimiz TurkNet. Hız ve kota seçeneği iyi. O da VDSL2.
Teşekkür ederim Recep Bey. Peki VDSL2 için farklı bir modem almam gerekiyor mu ? Şuan kullandığım modem : 300 Mbps kablosuz N4 portlu DSL2+ TD-W8961NDu modem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı