İnternet ağı nedir?

kahramankaya

Femtopat
Daha fazla  
IP LOGGER kullandım konum verisinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Her seferinde farklı bir konum veriyor sanki. Ben de araştırma yaparken bir içeriğe gelen şu aşağıdaki yorumu gördüm. Ne anlatılmak istenilmiş anlamadım. İnternet ağındaki verici istasyon konumu nedir?

1694716497851.png

Son düzenleyen: Moderatör:
IP LOGGER kullandım konum verisinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Her seferinde farklı bir konum veriyor sanki. Bende araştırma yaparken bir içeriğe gelen şu aşağıda ki yorumu gördüm. Ne anlatılmak istenilmiş anlamadım. İnternet ağında ki verici istasyon konumu nedir?

Eki Görüntüle 1944047
Mesela evinizin adresi değil de internet sağlayıcınızın (herhangi bir marka, örnek olarak TTNET veriyorum) size internet sağladığı yerin adresi gözükür. Tam olarak açıklayamadım ama bu tarz bişey. Dediğim yanlışsa düzeltebilirsiniz.

IP LOGGER kullandım konum verisinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Her seferinde farklı bir konum veriyor sanki. Ben de araştırma yaparken bir içeriğe gelen şu aşağıdaki yorumu gördüm. Ne anlatılmak istenilmiş anlamadım. İnternet ağındaki verici istasyon konumu nedir?

Eki Görüntüle 1944047
O IP adresi hiçbir zaman kişinin kendi yerini veya en yakınındaki kutuyu göstermiyor. ISS'nin merkezini gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı