İnternet ağına bağlı iken bağlantı yok gözüküyor

The night joker

Hectopat
Öncelikle merhaba, resimde de gördüğünüz üzere Wi-Fi'ye bağlı iken bağlantı kopuyor. Online bir oyunda iken bir anda İnternet kopuyor veya çekme 1 dişe düşüyor ve aşırı ping oluyor sebebi nedir acaba? Kullandığım adaptör TP-Link TL-WN722N.

Ekran Görüntüsü (19).png

Öncelikle merhaba, resimde de gördüğünüz üzere Wi-Fi'ye bağlı iken bağlantı kopuyor. Online bir oyunda iken bir anda İnternet kopuyor veya çekme 1 dişe düşüyor ve aşırı ping oluyor sebebi nedir acaba? Kullandığım adaptör TP-Link TL-WN722N.

Eki Görüntüle 597423
Bende de oluyordu, hatta 2 - 3 tane adaptör denedim ping 100 küsürdü. Ben de pes edip 15m ethernet CAT-6 kablo alıp modemden kasama duvara yapışık ve karşı odaya halının altından geçirdim. Şu an ping 69ms civarı, hız 33,5Mbps'ye yükseldi.

Bende de oluyordu, hatta 2 - 3 tane adaptör denedim ping 100 küsurdü. Ben de pes edip 15M ethernet CAT-6 kablo alıp modemden kasama duvara yapışık ve karşı odaya halının altından geçirdim. Şu an ping 69MS civarı, hız 33, 5Mbps'ye yükseldi.

Ping de sorun ama asıl sorun bu değil İnternet'in kopması hem de bağlı gözükürken.

Geri
Yukarı