İnternet alt limiti olsaydı ne olurdu?

Alt limitin ne olmasını isterdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    73
Siz hangi değerlerin alt limit olarak belirlenmesini isterdiniz? Yani bir alt limit olacak ve o limitin altındaki hızlarda satmak yasak olacak. Bana göre 2021 yılındayken hiçbir şeyden eksik kalmak istemiyorsan ve biraz da üst düzey bir kullanıcıysan en az 50 MB upload olması lazım.

Üzücü gerçek; 50 MB upload hızları hakkında iddiada bulunurken, bu konuyu 0.7 kbps Upload'la açıyorum.

Kanka araştırabilirsen cidden hesaplı firmalar var. Ben bağlatmadan önce, sekiz farklı firmadan altyapı sorgulattım. Sonuç ise bu, normalde 90 görüyordum ama altyapı çalışmaları yapıyorlar bölgede şu anlık o yüzden düştü biraz.

1611521009085.png

Kanka araştırabilirsen cidden hesaplı firmalar var. Ben bağlatmadan önce, sekiz farklı firmadan altyapı sorgulattım. Sonuç ise bu, normalde 90 görüyordum ama altyapı çalışmaları yapıyorlar bölgede şu anlık o yüzden düştü biraz.

Eki Görüntüle 851434
Peki bu pakete tam olarak kaç tl veriyorsunuz hocam? Biz 80 TL'ye 0.7 kbps internet alıyoruz. Altyapı yok. Bayadır kullandığımız için milyon tane zamlı fiyatı bu tabi eskiden 50 falandı birkaç sene önce.

Geri
Yukarı