İnternet alt yapısı ne zaman aktifleşir?

Sinancetin96

Kilopat
Daha fazla  
Kazı ve kablo çekme işlemi yapılalı 1 aydan fazla oldu. Bu işlemden sonra fiber kutusu yapılması gerekiyor sanırım ama hala gelen giden yok. Telekom müdürlüğünü arıyorum cevap yok, bu süreç ne kadar daha sürer acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazı ve kablo çekme işlemi yapılalı 1 aydan fazla oldu. Bu işlemden sonra fiber kutusu yapılması gerekiyor sanırım ama hala gelen giden yok. Telekom müdürlüğünü arıyorum cevap yok, bu süreç ne kadar daha sürer acaba ?
Nerede ikamet ediyorsunuz acaba benim oturduğum yerede kazı ve kablo çekme işlemi gerçekleşti cuma cumartesi kutuyu 1 haftaya takarlar dediler ama ümitli değilim. Çekmeköy İstanbulda oturuyorum.

Yıl başına yetişirse şükredicez artık. Seninkine yine yeni kazılmış. Bizim 1 ayı gecti, 1.5 olacak.
Apartmana dün bu kutuyu koydular. Bir de küçük bir kağıt bırakmışlar. Henüz caddede kutu yok. Bundan sonraki süreç nasıl olacak acaba?

Dosya Ekleri

• 2018-12-19 13.27.01.jpg
    2018-12-19 13.27.01.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 63
  • 2018-12-19 13.33.55.jpg
    2018-12-19 13.33.55.jpg
    130,6 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı