İnternet altyapı sorgulamada adres ve telefon no üzerinden sorgulamada hız farkı

wenlo

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar;
Türk Telekom sabit internet taahhüdüm gelecek ay doluyor. Bu vesile ile TurkNet'e geçmek için internet sitelerinde altyapı sorgulama kısmına girdim. Adres üzerinden yaptığım sorgulamada 16Mbps telefon no üzerinden yaptığım sorgulamada 100Mbps internet hızı çıkarıyor. Hangisine güveneceğimi şaşırdım. Sizce hangisini dikkate almalıyım. Yardımlarınızı bekler iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
İkisi de aynı internet tipi mi? Yani birisi VDSL birisi ise ADSL olabilir?
Üyelik için adres bilgilerimi girdiğimde 16mbps alabilirsiniz diyor. Ancak altyapı sorgulama kısmında ev telefonumu yazınca 100 mbps desteklediği yazıyor. Ben üye olduğumda hangi hızı alacağım

Üyelik için adres bilgilerimi girdiğimde 16Mbps alabilirsiniz diyor. Ancak altyapı sorgulama kısmında ev telefonumu yazınca 100 Mbps desteklediği yazıyor. Ben üye olduğumda hangi hızı alacağım

Sorgulama yapınca hız değerleri görünüyor tamam ama yanın hangi tipde internet olduğuda yazıyor. ADSL, VDSL, Fiber gibi.

Sorgulama yapınca hız değerleri görünüyor tamam ama yanın hangi tipde internet olduğuda yazıyor. ADSL, VDSL, Fiber gibi.
Telefon no ile ve adres ile sorulayınca çıkan değerler

@TurkNet Destek Ayşegül Türk Telekom sabit internet taahhüdüm gelecek ay doluyor. Bu vesile ile TurkNet'e geçmek için internet sitelerinde altyapı sorgulama kısmına girdim. Adres üzerinden yaptığım sorgulamada 16Mbps telefon no üzerinden yaptığım sorgulamada 100Mbps internet hızı çıkarıyor. Hangisine güveneceğimi şaşırdım. Sizce hangisini dikkate almalıyım. Yardımlarınızı bekler iyi günler dilerim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220710-174154_Chrome.jpg
    Screenshot_20220710-174154_Chrome.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20220710-174422_Chrome.jpg
    Screenshot_20220710-174422_Chrome.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Telefon no ile ve adres ile sorulayınca çıkan değerler

@TurkNet Destek Ayşegül Türk Telekom sabit internet taahhüdüm gelecek ay doluyor. Bu vesile ile TurkNet'e geçmek için internet sitelerinde altyapı sorgulama kısmına girdim. Adres üzerinden yaptığım sorgulamada 16Mbps telefon no üzerinden yaptığım sorgulamada 100Mbps internet hızı çıkarıyor. Hangisine güveneceğimi şaşırdım. Sizce hangisini dikkate almalıyım. Yardımlarınızı bekler iyi günler dilerim.
Merhaba, sorgulama konusunda detaylı bilgi için 0850 288 8081 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Anlık kontrol ederek sizlerle doğru bilgileri paylaşabiliriz 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı