İnternet altyapım yok, ne yapmalıyım?

Peki ya TürkNet'e falan başvursam olur mu?

TürkNet yeni altyapı için pek takmaz. Sen önce 4.5G testlerini yap. Belki yakınında Vodafone'un baz istasyonu vardır 100 Mbps'e yakın hız alırsın.
Redbox 170 TL ve pahalı geldi bana kotasızı.

Bak kardeşim.
Superbox kotasız ama 10Mbps hız sınırlı olan paketi 200TL.
Vodafone kotasız ama 15Mbps hız sınırlı olan paketi 170TL

TürkNet yeni altyapı için pek takmaz. Sen önce 4.5G testlerini yap. Belki yakınında Vodafone'un baz istasyonu vardır 100 Mbps'e yakın hız alırsın.

Bak kardeşim.
Superbox kotasız ama 10Mbps hız sınırlı olan paketi 200TL.
Vodafone kotasız ama 15Mbps hız sınırlı olan paketi 170TL
kanka babam 170 tl ye razı olmaz :D

Telefonunu modem olarak kullan altyapın gelene kadar ama sakın Superbox'a bulaşma. Ekimde 1 sene dolacak resmen gün sayıyorum. Bu kadar leş bir hizmet bu kadar pahalı olmamalı. Bulaşma sakın.

Kanka babam 170 TL'ye razı olmaz :D.

E o zaman kotalıya bakacaksın yani yapacak bir şey yok. Ama şunu söyleyeyim. Fazla oyun oynamıyorsan 200GB kotalı bir şey yetebilir ama Full evdeysen yetmez. Ben önerimi desteğimi tavsiyemi verdim. Seçim sende. Attığım linklerden paketlere bak tercihini yap. Altyapı başvurun ilçe müdürlüğünde incelenecek de onay alacak da kazı yapılıp kutu takılacak da. Uzun.

E o zaman kotalıya bakacaksın yani yapacak bir şey yok. Ama şunu söyleyeyim. Fazla oyun oynamıyorsan 200GB kotalı bir şey yetebilir ama Full evdeysen yetmez. Ben önerimi desteğimi tavsiyemi verdim. Seçim sende. Attığım linklerden paketlere bak tercihini yap. Altyapı başvurun ilçe müdürlüğünde incelenecek de onay alacak da kazı yapılıp kutu takılacak da. Uzun.
başvuru yapıcam

Altyapı için Superonline'ye basvuracağım.

Bölgende fiber altyapı yoksa oynamazlar ama. Superonline sadece fiber için. Başvuru yapacaksın da işleme alacaklar da keşif yapacaklar. Sonra üstüne plan yapıp fiber altyapıyı çekip daireye ulaştıracaklar. Cık. Bir tek sen yaparsan olmaz. Tüm binanın yapması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı