İnternet bağlantı ve ping sorunu

M3alem

Hectopat
Daha fazla  
Tcpoptimizer adlı exe dosyasını yükleyerek ayar yapmak istedim, ama ne yaptıysam hangi videoyu falan izlediysem düzelteyim derken daha da berbat hale getirdim. Normalde 20'ye kadar çıkan download hızımı 10'a kadar düşürdüm upload hızım ve pingim arttı nasıl düzeltebilirim neler yapmam gerek yardımcı olabilecek var mı?
Tamamen adaptör ayarlarını sıfırlayıp normal bir bağlantı kurmak istiyorum

Screenshot_40.png

Yaptım ama pek bir şey değişmedi üstteki şey de 10 daydı onu da 18E falan çekmiştim anlamadım nasıl böyle bozuldu.

Üstte file yazıyor ona tıkla sonra restore Windows default settings" veya "restore backed up settings" tıkla. Bu olmazsa haber ver olursada beğen lütfen.

Üstte file yazıyor ona tıkla sonra restore Windows default settings" veya "restore backed up settings" tıkla. Bu olmazsa haber ver olursada beğen lütfen.

Bunu da yapmıştım ama hala düzelmedi sanırım biraz bekleyeyim belki düzelir.
Bu program tavsiye edilmiyor eskide kaldı.

Evet işte salaklık yaptım bir şeylerle oynadım bozdum şimdi çilesini çekiyorum.

Bunu da yapmıştım ama hala düzelmedi sanırım biraz bekleyeyim belki düzelir.

Evet işte salaklık yaptım bir şeylerle oynadım bozdum şimdi çilesini çekiyorum.

Büyük ihtimal backup seçeneği bile doğru düzgün bir şey yapmadığı için sanırım, yedekleyin önemli dosyalarınızı bir temiz kurulum yapın içiniz rahat olsun en azından deneyim işte bir daha yapmazsınız :D.

TCP Optimizer adlı exe dosyasını yükleyerek ayar yapmak istedim, ama ne yaptıysam hangi videoyu falan izlediysem düzelteyim derken daha da berbat hale getirdim. Normalde 20'ye kadar çıkan download hızımı 10'a kadar düşürdüm upload hızım ve pingim arttı nasıl düzeltebilirim neler yapmam gerek yardımcı olabilecek var mı?
Tamamen adaptör ayarlarını sıfırlayıp normal bir bağlantı kurmak istiyorum.

Eki Görüntüle 564535

Bu programa gerek yok. Verdiğim linkteki RAR dosyasındakileri sırayla yönetici olarak çalıştır sonra yeniden başlat PC'yi keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı