İnternet bağlattıktan sonra Wi-Fi gözükmüyor

latiass

Hectopat
Mevcut modem aşağıdaki odaya bağlıydı. Telefondan vs bağlanabiliyorduk. Kendi odama internet bağlattım. Ethernet kablosu ile PC bağladım PC'de internet var ama telefondan vs bağlanamıyorum. Wi-Fi adını görmüyor. Ne yapmam gerek?

Mevcut modem aşağıdaki odaya bağlıydı. Telefondan vs bağlanabiliyorduk. Kendi odama internet bağlattım. Ethernet kablosu ile PC bağladım PC'de internet var ama telefondan vs bağlanamıyorum. Wi-Fi adını görmüyor. Ne yapmam gerek?

Yani daha net tam olarak ne değişiklik olduğunu söyleyebilir misiniz? Modem mi değişti? Kendi odanıza internet nasıl bağlattınız, aşağıdaki odadan kabloyla mı çektiniz?

Ayarlar>Kişiselleştirme>Görev Çubuğu dizinini izleyin ve Bildirim alanı başlığı altındaki ''Sistem simgelerini aç veya kapat'' seçeneğine ilerleyiniz. Burada, Ağ simgesinin açık bir durumda olduğundan emin olunuz.

Yeni modem ve farklı bir hat üzerinden bağlantı yaptığınızı anladım ben ilk mesajınızdan.

Eğer öyleyse yeni modeminizde kablosuz ağ ayarlarından SSID görülebilir olarak seçili olup olmadığını kontrol edin.

Hay Allah :D
Modemdeki Wi-Fi düğmesine çok kez basmama rağmen açılmamıştı galiba yeterince beklememişim. Bastım tekrar 5 dakika bekledim açıldı ağı görüyor.
Not: Lütfen yüzüme vurmayın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı