İnternet bağlı görünüyor fakat bağlanılmıyor

T3knisyen

Decapat
Merhabalar sorunum biraz karmaşık. Kablolu olarak internete bağlanıyorum bilgisayarımı açtığım zaman ağ erişimi var görünüyor fakat ne internet sitelerine giriyor ne de Steam ya da Discord gibi programlar açılıyor. Bilgisayarımın internete bağlanması için internet kablomu birkaç kez takıp çıkarmam gerekiyor çoğu zaman birden fazla kez. Ve buna ek olarak bilgisayarımda internet sıkıntısı yaşarken telefonumdan Wi-Fi ile bağlandığım zaman sıkıntı yok. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Buga girmiş olabilir.
Geçen Windows 10'da VPN eklemiştim...
VPN'a bağlı gözüküyordu, ama bağlı değildi.
Bilgisayarı kapatıp açmayı dene bakalım ?

Hala çözemediysen yardımcı olmaya çalışacağım?

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Tam emin değilim fakat sanırım çözdüm. Yaptığım işlemler biraz garip nasıl ise yaradı bilmiyorum. Ilk olarak RAM portlarını degistirdim 1, 3'den 2, 4'e aldım. Ve BIOS ayarlarında görselleştirme açıktı emulator kullanıyordum çünkü görselleştirmeyi kapattım şu an düzeldi gibi görünüyor umarım uzun vadede tekrarlamaz. Ilgin için çok teşekkür ederim.

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Tam emin değilim fakat sanırım çözdüm. Yaptığım işlemler biraz garip nasıl ise yaradı bilmiyorum. Ilk olarak RAM portlarını degistirdim 1, 3'den 2, 4'e aldım. Ve BIOS ayarlarında görselleştirme açıktı emulator kullanıyordum çünkü görselleştirmeyi kapattım şu an düzeldi gibi görünüyor umarım uzun vadede tekrarlamaz. Ilgin için çok teşekkür ederim.
Sorunu çözdüğün için sevindim.

Geri
Yukarı