İnternet başka adreste kullanılabilir mi?

eraysaltk

Kilopat
Daha fazla  
Dsmart internet kullanıcısıyız TP-Link modem var, 300 kadar bağlanan aile sıkıntısı yüzünden ödeyemedik cok toplu birikti internet haliyle kesik aynı şehirde başka ilçede oturan anneannemler de internet var Vodafone kullanıcı adı, şifreyi falan alsam evde modemin arayüzüne girip yazsam internet gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır gelmez, kendi kullanıcı adınız ve şifreniz evinize gelen hat ve ankastreye tanımlanıyor. Başka kullanıcı adı ve şifreyi de yazsanız bağlantı alamazsınız. D-smartı iptal edip anaanneniz sizin evinize nakil yaparsa ancak öyle kullanabilirsiniz.

kardeşim kullanabilirsin bende ttnet var ödemedim kapalı ama dsl sinyali var millenicom hesabı ile girebiliyorum sadece adsl ışığı yanması lazım o kadar.

Hayır gelmez, kendi kullanıcı adınız ve şifreniz evinize gelen hat ve ankastreye tanımlanıyor. Başka kullanıcı adı ve şifreyi de yazsanız bağlantı alamazsınız. D-smartı iptal edip anaanneniz sizin evinize nakil yaparsa ancak öyle kullanabilirsiniz.
borç olduğu için iptal yapmazlar diye düşünüyorum anneannem nakil yapınca internet ondada bendede olucakmı ?
kardeşim kullanabilirsin bende ttnet var ödemedim kapalı ama dsl sinyali var millenicom hesabı ile girebiliyorum sadece adsl ışığı yanması lazım o kadar.
hem anneannemde hemde bende internet olucakmı onun bilgilerini yazınca

borç olduğu için iptal yapmazlar diye düşünüyorum anneannem nakil yapınca internet ondada bendede olucakmı ?

hem anneannemde hemde bende internet olucakmı onun bilgilerini yazınca
Borcunu ödeyip iptal ettikten sonra anaannenin internetini nakil yapabilirsin. Nakilden sonra interneti yalnız sen kullanabilirsin. Anaannenin evindeki internet iptal olur.

adsl ışığı yanıyor ondan birde port kilidi olmaması gerekiyor yoksa internete eriştirmiyor mesela telekom bayi var onun evinde ttnet var abisi adsl kullanıcı adını ve şifresini aldı girip kullandı mesela

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı