İnternet bilgilerini başka modeme aktarma

Eki Görüntüle 909538
Genel ağ > DSL internet kısmından düzenleye basın > ardından tek tek girin...
Şu an kullandığım modem arayüzüne gireceğim değil mi? Çalıştırmak istediğim modeme girmek isteğince sanırım internet olmadığı için hata verdi.

1615046438618.png

Nasıl bakmayayım?:D Giriyorum yanlış diyor işte. Kendi modemimle girince giriyor. Sanırım açılması için internet gerekli. Her neyse. Şu an kullandığım modem üzerinden yapacağım değil mi dediğiniz ayarları?
Hocam, kullanıcı adı ve şifresini yanlış girdiğiniz için öyle diyor. Eğer internet ile alakası olsaydı kimse modem kuramazdı. Açılması için internet gerekmiyor.

Hocam, kullanıcı adı ve şifresini yanlış girdiğiniz için öyle diyor. Eğer internet ile alakası olsaydı kimse modem kuramazdı. Açılması için internet gerekmiyor.
Vallahi hep aynı şeyleri yazıyorum. admin ve turktelekom. Hem emin olmak için modemin altına baktım altında da aynı şey yazıyor. Girmek isteyince yanlış dedi, anlamadım bu işi. Kendi modemim giriyor arayüze.

Çıkartmada yazan ile uyuşmuyorsa abiniz sonradan değiştirmiş olabilir.
Maalesef işe yaramadı. Hem admin-turktelekom'u, hem sizin dediklerinizi hem de internetin kendi adını ve şifresini dedim ve hatalı dedi. Sonra bu sayfaya attı fakat burası hiçbir işe yaramadı. Kurulum gerçekleştirilmedi. Burada yazan kullanıcı adını ilk kez görüyorum. Bunun şifresi belli bir şey mi? Yoksa müşteri hizmetlerini aramam mı lazım illa? Buradaki adın şifresini bilmiyorum.
1615049336763.png

1615049304762.png

Yeni konular

Geri
Yukarı