İnternet bilgisayarda hızlı ama telefonda yavaş

620001

Picopat
Son 2 haftadır bilgisayarda internet hızlı ama telefonda aşırı yavaş, bilgisayarda stabil 26 Mbps alırken telefonda 5 Mbps alıyorum. Modem'i sıfırladıktan sonra düzeliyor ancak kısa bir süre sonra tekrardan yavaşlıyor, çözüm bulamadım.

Telefon ve bilgisayarınızdaki alıcıların farklı olmasından dolayı olabilir.

Telefon internet alıcıları bilgisayarlara göre daha yavaş olduğu için olabilir. Örneğin bilgisayarda 900 Mbps hız alabiliyorken telefonda yalnızca 50 alabiliyorum.

Siz konuları okuyor musunuz? Adam reset atınca düzeliyor sonra sorun yeniden oluşuyor diyor. Modemde sorun var yani.

Wi-Fi kanalı değiştirmeyi deneyin. Bilgisayar Ethernet üstünden mi, Wi-Fi üstünden mi bağlanmakta?

Son 2 haftadır bilgisayarda internet hızlı ama telefonda aşırı yavaş, bilgisayarda stabil 26 Mbps alırken telefonda 5 Mbps alıyorum. Modem'i sıfırladıktan sonra düzeliyor ancak kısa bir süre sonra tekrardan yavaşlıyor, çözüm bulamadım.

Sorun anlaşılan telefon ile alakalı değil. Öncelikle modunu, kanalını ve kanal genişliğini değiştirin. Ayrıca işlemci durumuna kontrol edin kaç kişi bağlantı sağlıyor kablosuz modunda? Laptop da anlaşılan kablosuz ile bağlantı yapılıyor?

Silge adam hardy. Pp komikmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı