Internet Cafe Simulator hakkında düşünceleriniz

Oyunda save sıkıntısı var. Mesela oyunu kaydettim ve kaldığım yerden başladığım zaman masalar hep dağılmış veya uçmuş oluyor. Müşterilerin de buga girip masaları devirmesinden bıkmadım değil. Ayrıca akşam tertemiz bıraktığım dükkan sabah boş yere kirleniyor. Güvenlik bazen içeri evsiz ve hırsız alabiliyor. Gökyüzü nedense hep siyah. Yapılmamış galiba. Ayrıca cinsel ögeler var ve canımı çok sıktı. Kadın karakterler ve GTA 5'te bolca gördüğümüz malum mekan var.

Oyunda save sıkıntısı var. Mesela oyunu kaydettim ve kaldığım yerden başladığım zaman masalar hep dağılmış veya uçmuş oluyor. Müşterilerin de buga girip masaları devirmesinden bıkmadım değil. Ayrıca akşam tertemiz bıraktığım dükkan sabah boş yere kirleniyor. Güvenlik bazen içeri evsiz ve hırsız alabiliyor. Gökyüzü nedense hep siyah. Yapılmamış galiba. Ayrıca cinsel ögeler var ve canımı çok sıktı. Kadın karakterler ve GTA 5'te bolca gördüğümüz malum mekan var.
Oynanabilecek bir oyun değil diyorsun.

Steamde incelemeleri okudum ama steam'de Japonca mod aktif olmasına rağmen Japonca göremedim. Sonradan gelen düzenleme, gördüm ama sadece 2 kişi yazmış, bu oyun oynanmaz.

Oyunu dört saat oynadım. Bana göre bu oyun alınabilir, ben gayet sevdim. Oyun çok güzel düşünülmüş her şey okey fakat biraz bugları var. Kapıların tek taraflı açılması beni biraz sinir etti. Evde yapacak hiçbir şey yok ekleseler güzel olabilir. Hassasiyet ile ses her oyuna girdiğimde değişiyor. Mining sistemi yapılarak direk oyun bitirilebilir, hile gibi olmuş. Onun dışında oyun iyi. Gelecek güncellemeler'de daha da gelişmesini ve bu hataların kaldırılmasını umuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı