Internet Cafe Simulator inceleme

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar herkese. 9 TL'ye ındirim'de aldığım oyun arayan arkadaşlar için bu oyunun incelemesini yazıyorum.
Öncelikle incelemelerinde oyunun buglu ve optimizasyonun kötü olduğunu söylüyorlardı. Ben bug veya kötü bir FPS ile karşılaşmadım. Her neyse oyun bayağı eğlenceli ve zaman öldürmek için offline oynanabilecek güzel oyunlardan biri. 9 TL hiçbir şey bence. İlk başlarda biraz zor geliyor ama para kazandiktan sonra kolaylaşıyor. Hırsızlar ve evsizlerle uğraşmamak için kesinlikle bodyguard tutun. Bir yandan müşteriler ile bir yandan bilgisayar ile uğraşıyorsunuz. Ek olarak bazi müşteriler para vermeden gidiyor. Bu yüzden kesinlikle bodyguard tutun. Ben Simulator oyunlarına bayılıyorum. Oldukça hoşuma gidiyor. House Flipper gibi oyunları da oynadım. 9 TL'niz varsa alıp oynamaya değer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar koy, sat tekrar koy olayını sana nasil anlatabilirim?

Oyun incelemesi; oyunun konusundan ibaret ise ve oyunun menüsü, kontrolleri, grafikler, sesler, ihtiyaç duyulan sistem, bunları destekleyen görseller vs. gibi unsurlar inceleme denilen olgunun dışında ise incelemeniz güzel olmuş.

Normalde bu tür fiyatı uygun sayılabilecek oyunları 1 saat bile oynasam iade etmem. Bu oyuna verdiğim her kuruşu geri aldım. Dolandırılmış gibi hissetmiştim.
Unreal Engine grafik motoru ile bağımsız oyunların optimizasyonu ve oynanışı, bana kalırsa çok kötü oluyor, en azından Unity ile denesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı