Construction Simulator 2015 Ön İnceleme

bambamm6

Kilopat
Yer
İstanbul
Uzun zamandır denemek istediğim ve geçenlerde Steam'de simulasyon oyunlarına göz atarken yine denk geldiğim Construction Simulator'ın 2015 versiyonunu sonunda aldım. Oyun iki gün önce indirimdeyken aldığımda 9,60 TL idi. (Şu an maalesef 24 lira)

Basit, zaman öldürmelik bir oyun aldım diye düşündüm ama oyun özellikle kontrol açısından oldukça zorladı. Birbirinden farklı kamyonlar, iş makineleri vs. çok farklı kontrollere sahip ve eğer bunu benim gibi klavyeden oynuyorsanız cidden zorlanıyorsunuz. (Zaten oyun aslında joystick ile oynamaya daha elverişli yapılmış.)

Klasik olarak inşaat, kazma, eşme, biçme işleri hoşunuza gidiyorsa oyun çok eğlenceli. Kazıcılar, kamyonlar, forkliftleri kullanmak acayip derecede sarıyor. Hele ki benim gibi CS:GO gibi kanser eden oyunlardan sıkıldıysanız tam stres atmalık. Zaman öldürmek, stres atmak için şiddetle tavsiye ederim. :D

Bu da oyunun tanıtım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı