İnternet çok yavaş

Grapio

Hectopat
Daha fazla  
Son bir haftadır internetim çok yavaş VPN kullanmadığım sürece.
Örneğin; Twitch'e giriyorum Twitch arayüzünün açılması 5 dakika sürüyor ama açılınca 1080P /60 FPS canlı yayını donma yaşamadan izliyebiliyorum.
Aynı şey oyunlar içinde geçerli LoL'e giriyorum ilk başta arayüzün açılması çok uzun sürüyor ama oyuna girdiğim zaman 17 ping ile kesinti olmadan oynayabiliyorum.
Bir şey indirirken vs sıkıntı olmuyor.

Bana önerebileceğiniz bir VPN'programı var mı, Chrome eklentileri dışında?
Ve bu neden oluyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son bir haftadır internetim çok yavaş VPN kullanmadığım sürece.
Örneğin; Twitch'e giriyorum Twitch arayüzünün açılması 5 dakika sürüyor ama açılınca 1080P /60 FPS canlı yayını donma yaşamadan izliyebiliyorum.
Aynı şey oyunlar içinde geçerli LoL'e giriyorum ilk başta arayüzün açılması çok uzun sürüyor ama oyuna girdiğim zaman 17 ping ile kesinti olmadan oynayabiliyorum.
Bir şey indirirken vs sıkıntı olmuyor.

Bana önerebileceğiniz bir VPN'programı var mı, Chrome eklentileri dışında?
Ve bu neden oluyor olabilir?
Bende de aynı sorun var. Türk Telekom mu kullanıyorsunuz? Sorun büyük ihtimal ile pandemi nedeniyle herkesin eve kapanması ve sonucunda oluşan inanılmaz internet trafiği.

ISS'yi arayın sizi farklı bir IP ve DNS bloğuna taşısınlar, durumu aynen anlatın.

Hocam merhaba benim internetim gayet hızlı şu an ancak ping değerlerim 30 ms arttı. Önceden Avrupa'da 40 ms le oynardım. Şimdi 70 ile 58 arası gidip geliyor. Bende dediğinizi yapsam pingim azalır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı