İnternet degerleri analizi

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Screenshot_20201203-123852_Speedtest.jpg

Arkadaşlar değerlerim iyi mi? Twitch üzerinden yayın izlerken bazen donuyor, telefondan Wi-Fi özelliğini açıp kapatınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

100TL'ye göre aşırı ve aşırı kötü bana kalırsa Türk Telekom'u iptal edip acilen başka ınternet'e geçin geçmeden önce.

-TurkNet altyapı sorgulama.

-Turksatkablonet altyapı sorgulama.

-Turkcell Superonline altyapı sorgulama.

-Isterseniz başka internetlere bakabilirsiniz ve altyapı sorgulatabilirsiniz. Değerleri 2 değeri de en yüksek çıkana geçebilirsiniz (Download/İndirme) YouTube, Twitch vs. videoları izlemek için (Upload/yükleme) WhatsApp fotoğraf atma siteye video yükleme için kullanılır.

Ben 83 TL ödüyorum 15-16 download,2.5 upload alıyorum.
Türk telekom mu?
Evet.
100TL'ye göre aşırı ve aşırı kötü bana kalırsa Türk Telekom'u iptal edip acilen başka Internet'e geçin geçmeden önce

-TurkNet altyapı sorgulama

-Turksatkablonet altyapı sorgulama.

-Turkcell Superonline altyapı sorgulama.

-Isterseniz başka internetlere bakabilirsiniz ve altyapı sorgulatabilirsiniz.
Birkaç yildir Turktelekom kullaniyoruz alt yapisi olduğu için. Başka firmaya geçmek istemiyoruz, akşam babamla konuşayım kazik yediğimiz hakkında :D

Evet.

Birkaç yildir Türk Telekom kullaniyoruz alt yapisi olduğu için. Başka firmaya geçmek istemiyoruz, akşam babamla konuşayım kazik yediğimiz hakkında :D.

Aşırı kazık yiyormuşsunuz hocam inşallah şu internetleri adam ederler altyapı ve ulaştırma bakanı umut verici konuştu ama ben pek sanmıyorum uydudan internet her evde internet olacakmış da pek sanmam markalar kullanıcıları kazıklamakta usta sadece.

Geri
Yukarı