İnternet Download Manager 0 bytes sorunu

becauseıamfö

Centipat
Merhabalar, ben internetten indirme yaparken IDM kullanıyordum ancak son zamanlarda indirme hızı 2-3 MBPS'den sürekli 0 byte'a düşüyor. Normal indirme yaptığımda bu olmuyor ancak IDM aracılığıyla daha kolay oluyor. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var 5 GB boyutlu dosya indiriyordum %97 de 0 Bytes/sn oldu. Yardımcı olacak varsa iyi olur. :D
EDIT: Bir tane çözümü kendi kendime buldum. İndiriyor olduğun dosyayı duraklat (indirdiğin sitenin devam etme özelliği var ise). IDM'yi aç. İndirdiğin dosyanın üzerinde sağ tık yap. İndirme adresini yenile gibi bir şey var ona tıkla. Sonra dosyayı indirdiğin adrese gidip oradan tekrar indir. Sonra karşına adres yenilendi diye bir pencere çıkacak. Sonra tekrar IDM'ye girip indirdiğin dosyaya sağ tık yap ve indirmeye devam et seçeneğine tıkla. Dosya sorunsuz bir şekilde inmeye devam edecektir. 👍

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var 5 GB boyutlu dosya indiriyordum %97'de 0 Bytes/sn oldu. Yardımcı olacak varsa iyi olur. :D.
edıt: Bir tane çözümü kendi kendime buldum. İndiriyor olduğun dosyayı duraklat (indirdiğin sitenin devam etme özelliği var ise). IDM'yi aç. İndirdiğin dosyanın üzerinde sağ tık yap. İndirme adresini yenile gibi bir şey var ona tıkla. Sonra dosyayı indirdiğin adrese gidip oradan tekrar indir. Sonra karşına adres yenilendi diye bir pencere çıkacak. Sonra tekrar IDM'ye girip indirdiğin dosyaya sağ tık yap ve indirmeye devam et seçeneğine tıkla. Dosya sorunsuz bir şekilde inmeye devam edecektir. 👍

Ben genel olarak film indirmek için kullandığım için dediğin yöntem işe yaramıyor maalesef sıfırdan başlıyor. Yine de teşekkür ederim. Çözümü bilen yardımcı olursa sevinirim.

Aynı sorun bende de var 5 GB boyutlu dosya indiriyordum %97 de 0 Bytes/sn oldu. Yardımcı olacak varsa iyi olur. :D
EDIT: Bir tane çözümü kendi kendime buldum. İndiriyor olduğun dosyayı duraklat (indirdiğin sitenin devam etme özelliği var ise). IDM'yi aç. İndirdiğin dosyanın üzerinde sağ tık yap. İndirme adresini yenile gibi bir şey var ona tıkla. Sonra dosyayı indirdiğin adrese gidip oradan tekrar indir. Sonra karşına adres yenilendi diye bir pencere çıkacak. Sonra tekrar IDM'ye girip indirdiğin dosyaya sağ tık yap ve indirmeye devam et seçeneğine tıkla. Dosya sorunsuz bir şekilde inmeye devam edecektir. 👍
Teşekkürler işe yaradı bu çözüm Allah razı olsun 5 defa 12gb indirdim hata verdi 19 gb lık dosya çok sağol.

Bu sorun bende de oluyor, ama şöyle bir şey fark ettim. YouTube'dan bir indirme yaparsan, veya farklı bir yerden, bu sorun olmuyor. Bunun dizi-film gibi videoların sunucularından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ben de dizi indiriyorum ve aynı 0 byte a düşme sorunu bende de var. Çözümünü bulmuş değilim, indirdiğimiz dosyadan veya sunucudan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

yıl 2023 hala işe yarıyor 70 gb lik dosyayı senin sayende kurtardım billurlarına kurban

Yeni konular

Geri
Yukarı