Internet Download Manager ile indirilen filmler virüslü mü?

Merhabalar ben internet download manager ile bir siteden güzel bir film sitesinden video açılınca IDM uzantısı ile filmi indiriyorum. Ama bir merak ettim. Ve Film indirdiğim dosya kaynağının sitesine bakayım dedim ve böyle bir siteden indirmiş IDM. Ben o siteye girmedim. IDM indirmiş yani. Benim sorum şu acaba bu siteden indirdiğim için bir virüs veya güvenlik sıkıntısı olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-08-05 174436.png
    Ek Açıklama 2019-08-05 174436.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 186
Filmin kaynağı o bir sıkıntı yok. Film siteleri dosyaları kendi sunucularında barındırmaz.

Playerle alakalı olabilir belki, adresle ilgili bir şey diyemeyeceğim. Ama söyleyeceğim şu ki yıllar boyunca IDM kullandım ve herhangi bir virüs bulaşmadı bilgisayarıma.

Yani herhangi bir sıkıntı yok?
Herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. O gösterdiğiniz link videonun yüklü olduğu sunucu. Film siteleri Okru Odno Openx gibi sitelere yükleme yaptıklarından dolayı linklerde bu şekilde oluyor.

Çok ama çok teşekkür ederim için rahatladı bir de bir şey soracağım son kez. Demin bir film indireyim dedim %99.94'e geldi durdu 2 defa neden acaba?
Herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. O gösterdiğiniz link videonun yüklü olduğu sunucu. Film siteleri Okru Odno Openx gibi sitelere yükleme yaptıklarından dolayı linklerde bu şekilde oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı