Internet Download Manager yavaş indiriyor

islamco14

Centipat
Daha fazla  
Internet Download Manager da bir dosya indiriyorum ve o dosya nedense ilk başlarda 3 4 MB sonlarda ise 34KB 80KB hadi olsun 120 KB Max neden böyle oluyor ve.
Çözümü var mı?

Ekran görüntüsü 2022-08-15 221343.png

Kaçak oyun indirdiğiniz sunucu hız limiti koyuyordur, ondan dolayıdır. Siz de bir sınır koymuşsunuz ayrıca ondan da olabilir. Ne kadar limit koyduğunuzu kendiniz görebilirsiniz.

Internet Download Manager da bir dosya indiriyorum ve o dosya nedense ilk başlarda 3 4 MB sonlarda ise 34KB 80KB hadi olsun 120 KB Max neden böyle oluyor ve.
Çözümü var mı?

Eki Görüntüle 1487017

Korsan oyun siteleri genelde indirme hızına sınır koyar bu konunun IDM ile alakası yok aksine IDM bant genişliğini en iyi şekilde kullanıp indirme yapmanızı sağlar. Diğer bir sorun da siz indirme hızına sınır koymuşsunuz o sınırı kaldırın. Ayrıca başka site de kullanabilirsiniz korsan için.

Korsan oyun siteleri genelde indirme hızına sınır koyar bu konunun IDM ile alakası yok aksine IDM bant genişliğini en iyi şekilde kullanıp indirme yapmanızı sağlar. Diğer bir sorun da siz indirme hızına sınır koymuşsunuz o sınırı kaldırın. Ayrıca başka site de kullanabilirsiniz korsan için.
bide şeyi sorucam hani idm de kısıtlıyoruz ya ben onu gizledim yanlışlıkla geri nasıl getircem yada geri açıcam

106 saat diyor sizce 106 saate mi incek pc yi açık bırakıcam ona göre ayarlama yapıcam da

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-15 234802.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-15 234802.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleme:
bide şeyi sorucam hani idm de kısıtlıyoruz ya ben onu gizledim yanlışlıkla geri nasıl getircem yada geri açıcam

106 saat diyor sizce 106 saate mi incek pc yi açık bırakıcam ona göre ayarlama yapıcam da
Ben böyle olunca duraklatıp devam ediyordum bazen o da olmayınca linki yeniden açmanızı istiyor ondan sonra devam ediyor bir de böyle deneyin.

Geri
Yukarı