Internet Download Manager videoyu .ts uzantılı indiriyor

erdenet

Hectopat
Bu konu hakkında internette en azından Türkçe hiç kaynak bulamadığım için size sormak istedim. Mumya 1'i indirmeye çalışıyorum ama videoyu hangi siteden indirirsem indireyim .ts indiriyor gözlemlediğim kadarıyla. .ts uzantısını ilk defa görüyorum ve bizim televizyon Beko B40-LEG-6B yani baya eski. Muhtemelen flashı taktığımda .ts uzantısını desteklemez diye düşünüyorum. Hangi uzantıları destekler, hangi uzantı bu televizyonda en iyi çalışır onu da merak ediyorum ama en azından IDM'in .ts uzantılı değil de .mp4 gibi bir uzantıda indirmesini istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım? Son sorum ise filmlerde özellikle benim televizyonum için en iyi video formatı sizce nedir?

Bu konu hakkında internette en azından Türkçe hiç kaynak bulamadığım için size sormak istedim. Mumya 1'i indirmeye çalışıyorum ama Videoyu hangi siteden indirirsem indireyim .ts indiriyor gözlemlediğim kadarıyla. .ts uzantısını ilk defa görüyorum Ve bizim teleVizyon Beko B40-LEG-6B yani baya eski. Muhtemelen flashı taktığımda .ts uzantısını desteklemez diye düşünüyorum. Hangi uzantıları destekler, hangi uzantı bu teleVizyonda en iyi çalışır onu da merak ediyorum ama en azından IDM'in .ts uzantılı değil de .mp4 gibi bir uzantıda indirmesini istiyorum. Bunun için ne yapmalıyım? Son sorum ise filmlerde özellikle benim teleVizyonum için en iyi Video formatı sizce nedir?
TeleVizyonlar için en iyi mp4 yada mkv dir. Şöyle yapın Google a mumya 1 türkçe dublaj izle olarak yazın. 3. sonuca tıklayın. Videoyu oynatmaya başlayın. Sağ üstte indir yazısına tıklayın. Açılan sayfada mp4 1080p olarak indirebilirsiniz. Başka sitelerde de Varsa bu şekilde deneyebilirsiniz. Ts uzantısının nedeni Videoyu yükledikleri yerle alakalı.

Son düzenleme:
TeleVizyonlar için en iyi mp4 yada mkv dir. Şöyle yapın Google a mumya 1 türkçe dublaj izle olarak yazın. 3. sonuca tıklayın. Videoyu oynatmaya başlayın. Sağ üstte indir yazısına tıklayın. Açılan sayfada mp4 1080p olarak indirebilirsiniz. Başka sitelerde de Varsa bu şekilde deneyebilirsiniz. Ts uzantısının nedeni Videoyu yükledikleri yerle alakalı.
Öyle yaptım dün. Teşekkür ediyorum. Peki mp4 ile mkv arasında hangisi daha iyi sence?

mkv daha iyidir. Yalnız her cihaz desteklemeyebiliyor. Kullanırlık açısından mp4 tercih edilir. Çoğu cihaz mp4 oynatıyor.
Hocam .mp4 olarak dediğiniz yolla indirdim. Şimdi televizyona taktığımda ekranın küçük bir bölgesinde kaldı video sadece. Ekranı tam kaplamıyor. Bu sorunu gidermek için videoyu indirirken neye dikkat etmeliyim?

Hocam .mp4 olarak dediğiniz yolla indirdim. Şimdi televizyona taktığımda ekranın küçük bir bölgesinde kaldı video sadece. Ekranı tam kaplamıyor. Bu sorunu gidermek için videoyu indirirken neye dikkat etmeliyim?
İndirirken kalite olarak görünür bazı sitelerde 480,720 gibi ona dikkat etmeniz yeterli. 1080p indirdiyseniz tam ekran olması gerekli.

1080p indirdim aslında ama YouTube banner boyutunda çalışıyor video. TV ekranında da küçücük kaldı.
Çok ilginç. Deneyim bende TV de bakayım.

1080p indirdim aslında ama YouTube banner boyutunda çalışıyor video. TV ekranında da küçücük kaldı.
2 TV de denedim. Sorun görünmüyor videoda. TV nizle alakalı olabilir ya da oynatıcı ile. Hangi marka model TV kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı