Internet Explorer 11 sayfa düzgün görüntülenmiyor

Tarayıcıyı sıfırlamayı denedin mi? Benim attığım sürüm de Explorer'ı kullanıyormuş galiba.
Explorerı sıfırladım işe yaramadı, sistemi temizledim yine olmuyor :/
Tarayıcıyı sıfırlamayı denedin mi? Benim attığım sürüm de Explorer'ı kullanıyormuş galiba.
Sorun çözüldü, store.steampowered.com sayfasına girip url'yi kopyalayın.
Sağ üst ayarlar ikonuna tıklayın > Uyumluluk görünümü ayarları > Şu websitesini ekle > store.steampowered.com > ekle > Kapat > sayfayı yenileyin.

Not: idle master'ın explorer ile alakası bile yokmuş. idle master sayfayı görüntüleyemezken explorer 11 görüntüleyebiliyor :(
Evet sorun chrome'daymış demekki, varsayılan tarayıcıyı en son düzeltme işleminden sonra explorer yaptım sorun çözüldü, komediye bakar mısın..

Son düzenleme:
Explorerı sıfırladım işe yaramadı, sistemi temizledim yine olmuyor :/

Sorun çözüldü, store.steampowered.com sayfasına girip url'yi kopyalayın.
Sağ üst ayarlar ikonuna tıklayın > Uyumluluk görünümü ayarları > Şu websitesini ekle > store.steampowered.com > ekle > Kapat > sayfayı yenileyin.

Not: idle master'ın explorer ile alakası bile yokmuş. idle master sayfayı görüntüleyemezken explorer 11 görüntüleyebiliyor :(
Evet sorun chrome'daymış demekki, varsayılan tarayıcıyı en son düzeltme işleminden sonra explorer yaptım sorun çözüldü, komediye bakar mısın..
Bunu yaptım ama bende çözülmedi

Bunu yaptım ama bende çözülmedi
Videoya 1.45'den sonra başla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı