Internet Explorer 9 Build 9.0.8080.16413 RC Türkçe

'İnternet Araçları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 10 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.897
  Beğenileri:
  42.481
  Yer:
  İstanbul
  Kod:
  • Donanım-hızlandırılmış metin, video ve grafikler: Yeni grafik yetenekleri ve Explorer 9 Internet gelişmiş performans deneyimleri ve zengin sürükleyici bir set aşaması için.
  • Yeni Sekme sayfası: Explorer 9 yüzeyler uzakta. siteleri aşk en tıklayın koyar onları tek ve Internet Bir kez tarayıcı konum olarak, Yeni Sekme sayfasında gezinin sana olarak yanında ne karar bilgilere yardımcı size ve önerilerinizi yardımcı anlamlı sağlayarak, hızlı tarama başlamak size.
  • Bildirim Bar: tarama hızlı sıvı ve daha fazlası için de izin Internet Explorer 9. Yerine yolu olarak iletişim kutularını ve haşhaş almak ve yukarı beklenmedik bir şekilde, tüm uyarı mesajları çerçeve tarayıcınızın alt kısmında yer alan, Bildirim Bar ve konsolide.
  • Sabit Siteler: Siteleri ile Duyuru, siz alabilirsiniz favori doğrudan siteleri Windows görev çubuğunda birinci Explorer Internet açmak zorunda kalmadan.
  • Yırtma sekmeler: Cırt sekmeler sezgisel ve hızlı yapmak etkileşim ile birden fazla site. Içinizde sekmeleri yeniden düzenleyebilir Internet Explorer 9 Masaüstünüzde sadece tab ki sürükleyerek pencere tarafından tarayıcı yeni gibi yeniden düzenleyebilirsiniz bir herhangi bir sekme açmak ya da yapabilirsiniz 7 Windows görev çubuğundaki simgeleri.
  kendi web sitelerinde • Odaklı: 9 Explorer Internet tasarlanan kontroller seyir dayalı en kullanımına ne basitleştirilmiş aerodinamik ve. Geri düğmesi büyüktür, adres çubuğu ve arama kutusu, bar içine yeni bir adres birleştirilir Internet Explorer sürümlerinden önceki menülere çoklu menü tek bir olan konsolide içine.
  -Site scripting filtre Cross: • Cross-site scripting saldırıları tehdit lider online. Amaçlarının ziyaret web sitelerini yararlanmak güvenlik açıkları olduğu için. Nasıl çalışır onlar? ve bilgi giriş kayıt tuş vuruşlarını ve By web meşru ödün yakalama zararlı içerik olabilir şifre . Yakalanan Eğer giriş bilgileri ve bir şifre, kişisel bilgilerinizi tehlikeye olabilir.
  Etki alanı vurgulama •: aldatıcı web sitelerinden uzak durmanıza bir yolu ziyaret etmek isteyen sen web sitesinin adresi olduğunu bilmek. vurgulama ile etki alanı, Internet Explorer 9 ziyaret sağlar size belirlemek siteleri kolay için yapım o adres çubuğu, alan adı vurgulayarak sizin tarafınızdan bakışta görmek bir de web adresi doğru.
  Internet Explorer 9 Windows 7 (x86 veya x64) veya Windows Vista SP2 (x86 veya x64) gerektirir.

  Anasayfa - Internet Explorer 9 Release Candidate - Microsoft Windows

  Boyut: 19.2 MB

  Download RC Windows 7 x86

  Download RC Windows 7 x64
   

Sayfayı Paylaş