Çözüldü Internet Explorer sildikten sonra program simgeleri beyaz oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hidayet07

Centipat
Selamlar, ben Internet Explorer sildikten sonra fotoğraftaki gibi bir sorun yaşıyorum, Steam, Epic Games ve birkaç programın simgesi gitti, beyaz oldu ve program açmak için bir şey secmemi istiyor, ama eskiden normal açıyordu. Neden böyle nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 57
Selamlar, ben Internet Explorer sildikten sonra fotoğraftaki gibi bir sorun yaşıyorum, Steam, Epic Games ve birkaç programın simgesi gitti, beyaz oldu ve program açmak için bir şey secmemi istiyor, ama eskiden normal açıyordu. Neden böyle nasıl çözeri.

Selamlar, ben Internet Explorer sildikten sonra fotoğraftaki gibi bir sorun yaşıyorum, Steam, Epic Games ve birkaç programın simgesi gitti, beyaz oldu ve program açmak için bir şey secmemi istiyor, ama eskiden normal açıyordu. Neden böyle nasıl çözerim?

Aynı problemi bende yaşadım birlikte başlat seçeneğinden farklı bir şey seçtim uygulamalar açıldı fakat eskiye göre daha yavaş açılıyorlar Internet Explorer'ı tekrar indirdim ama nasıl eskisi gibi olacak bilmiyorum siz sorunu çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı