İnternet faturası 330TL geldi

ElbaNrosSS

Decapat
Daha fazla  
75Mbps limitsiz Türk Telekom modem faturası bitmiştir.

Diğer işlemler diye 117TL çıkmış ne oluyor bu diğer işlemler?

Bir de paket 75 Mbps ise ben niye 50 MB download 8MB upload alıyorum?

Benim internet fatura zamanında ödeyemediğim için kapattılar sonra hemen ödedim açtılar bunun için benden 80 TL aldılar daha doğrusu faturaya yansıttılar diğer işlemler dediğimiz aç kapa olabilir. Ayrıca 75 MB o kadar almamanız gerekiyor ben bile 50 MB 5 MB gibi kayıp yaşıyordum 50 MB ise 45 anca alıyorum şu an 100 MB 90-92 MB alıyorum.

Sözleşmeniz bitip normal fiyattan devam ediyor olmayasınız? Hat değerleriniz nasıl? Hat değerleriniz yetmiyorsa alamıyor olabilirsiniz.

Benim internet fatura zamanında ödeyemediğim için kapattılar sonra hemen ödedim açtılar bunun için benden 80 TL aldılar daha doğrusu faturaya yansıttılar diğer işlemler dediğimiz aç kapa olabilir.

Aç kapa faturaya yansıdı ama 99TL o diyelim ama biz her ay 193TL, 2 ay önce 214 TL falan ödüyorduk.

Sözleşmeniz bitip normal fiyattan devam ediyor olmayasınız? Hat değerleriniz nasıl? Hat değerleriniz yetmiyorsa alamıyor olabilirsiniz.

2025'te bitiyor taahhütname.

75Mbps de 75 mi almam lazım yoksa 50 mi 75 ise 50 MB alacağım paket var mı bence paketi yükseltmişler gibime geliyor.

Aç kapa faturaya yansıdı ama 99TL o diyelim ama biz her ay 193TL, 2 ay önce 214 TL falan ödüyorduk.

2025'te bitiyor taahhütname.

75Mbps de 75 mi almam lazım yoksa 50 mi 75 ise 50 MB alacağım paket var mı bence paketi yükseltmişler gibime geliyor.
MBPS / 8 = alacağınız MB.

Geri
Yukarı