İnternet firması önerisi

Eki Görüntüle 630191
Şimdi örneğin ben bu tarifeyi beğendim fiyatı uygun. Altyapım 65 Mbps destekliyor bu paketi alsam hız anlamında sorun yaşar mıyım?
O hızı alabilme konusunda bir çok etken var. Altyapı değerleriniz iyiyse ve ankastreden modeme giden kabloda yıpranma veya ek gibi şeyler yoksa alırsınız diye tahmin ediyorum.

Bu mantığı anlayamıyorum işte, bir kişi paket sorunu yaşadı diye herkes yaşayacak diye bir kural mı var? Türk Telekom kullanıp sorun yaşayan yok mu? Eğer altyapı kaliteliyse ve değerleri iyiyse firma çok fark etmiyor. Şu kafa yapısından çıkın artık.

NetSpeed Kalitesizliği - Technopat Sosyal. ben NetSpeed kullanmadım ve asla kullanmam. Aynı altyapıda Türk Telekom ile paket kaybı yokken yanımda oturan arkadaşta niye paket kaybı vardı ki. Forumda azıcık daha araştırırsan herkes şikayetci. Ben sana sadece bir tane örnek attım.
Eki Görüntüle 630191
Şimdi örneğin ben bu tarifeyi beğendim fiyatı uygun. Altyapım 65 Mbps destekliyor bu paketi alsam hız anlamında sorun yaşar mıyım?

Kısaca altyapında Superonline fiberi varsa onu al. Kablonet fiberi varsa onu al. Sadece VDSL2 varsa TürkNet ve Millenicom'u deneyebilirsin. Ama sadece VDSL varsa bu dediğim ikisini deneyebilirsin. Hangisinden memnun kalırsan onu kullanırsın. Fiber olanı seçersen daha iyi deneyim sunar. NetSpeed'e sıkıntı yok diyen arkadaşlar azcık araştırma yapın. 1 yıldır olan bir sorun ve düzeltmediler.

NetSpeed Kalitesizliği - Technopat Sosyal. ben NetSpeed kullanmadım ve asla kullanmam. Aynı altyapıda Türk Telekom ile paket kaybı yokken yanımda oturan arkadaşta niye paket kaybı vardı ki. Forumda azıcık daha araştırırsan herkes şikayetci. Ben sana sadece bir tane örnek attım.
Bazı bölgelerinde kronik paket loss olabilir ama genel olarak öyle değerlendirmemek lazım. Ben de bu forumda bir sürü Turktelekom şikayeti gördüm, kaç yıldır netspeed kullanıp sorun yaşamayan da gördüm.

Bazı bölgelerinde kronik paket loss olabilir ama genel olarak öyle değerlendirmemek lazım. Ben de bu forumda bir sürü Türk Telekom şikayeti gördüm, kaç yıldır NetSpeed kullanıp sorun yaşamayan da gördüm.

Yalnız benim arkadaş yaşadı ve bursadan bahsediyorum. Türkiye'deki 4 büyük şehir paket kaybı sorununu iletiyoruz sıkıntı yok diyorlar. Ve paket kaybını göstermeyen oyunlarda olduğunu anlayamazsın ama mesela Fortnite, PUBG, Valorant ve CS:GO girersen. Paket kaybını çok rahat görebilirsin. Paket kaybı %1 ve üstü oldumu geçmiş olsun.

Yalnız benim arkadaş yaşadı ve bursadan bahsediyorum. Türkiye'deki 4 büyük şehir paket kaybı sorununu iletiyoruz sıkıntı yok diyorlar. Ve paket kaybını göstermeyen oyunlarda olduğunu anlayamazsın ama mesela Fortnite, PUBG, Valorant ve CS:GO girersen. Paket kaybını çok rahat görebilirsin. Paket kaybı %1 ve üstü oldumu geçmiş olsun.
Paket kaybı sıkıntısını biliyorum, 8 yıldır falan Turktelekom kullanıyoruz şuana kadar 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradığımı hatırlıyorum. Bu ay içinde Netspeed'ten başka hat alıp onu da kullanıp tecrübe etmek istiyorum. Geçtikten sonra tecrübelerimi konu açıp anlatacağım zaten sizi de etiketlerim. :)

Paket kaybı sıkıntısını biliyorum, 8 yıldır falan Türk Telekom kullanıyoruz şuana kadar 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradığımı hatırlıyorum. Bu ay içinde NetSpeed'ten başka hat alıp onu da kullanıp tecrübe etmek istiyorum. Geçtikten sonra tecrübelerimi konu açıp anlatacağım zaten sizi de etiketlerim. :)

İyi olur etiketlemen bende Millenicom deneyeceğim. Bende konu açarım.

Eki Görüntüle 630191
Binanızda Türksat var ise düşünmeden geçin. Kablonet vaad ettiği interneti stabil olarak verebilen tek firma bence. Türksat altyapı hızınız 65 ise iletişime geçin.

Geri
Yukarı