İnternet Firması TTNET mi, Türk Telekom mu?

Blarxy

Hectopat
Merhaba, önceden TTNET müsterisiydim. Modemimin üstünde TTNET logosu vardı. 2018 yılının başlarında modem arızalandı ve Türk Telekom'a gidip başka bir modem aldık ve bu modemin üstünde Türk Telekom logosu. 2018 yaz ayında da internet paketimi değiştirdim ve başka bir taahhütlü paket aldım. Sorum şu, ben şuan hala TTNET mi kullanmaktayım yoksa Türk Telekom mu? TTNET 2016'da kapandı diye biliyorum.

@Vavien. doğru dedin.
Bi değişen yok Türk Telekom adı altında birleştirildi ama birleşim öncesinde de aynı grubun markalarıydı.

İsimsel değişikliğe gidildi. Hepsi tek bir noktada Türk Telekom adı altında değişti. Eski TTNet ismi değiştirildi bir nevi. İsim değiştirerek bir nevi yenilenmiş görüntüsü verilmeye çalışıldı vs.

Yanlış anlaşılma olmasın bu arada oger telecom ödemeleri yapmayınca hisseler geri alındı birde.

Son düzenleme:
Avea, TTnet bunlar tek çatı altında birleşip "Türk Telekom" ismini aldılar.
Hayır, Avea sonradan TTNet'e katıldı. Yani Bunlar birleşip Türk Telekom ismini almadılar. TTNet zaten Türk Telekom Net anlamına geliyor. Yani Türk Telekom hep vardı. Avea daha sonradan buna dahil oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı