Netspeed mi Türk Telekom mu?

EliteFhr00

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 Mobile
İ5 11400H
Meslek
Öğrenci
Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve hiç memnun değilim ve bu Internet'e 310TL ödüyorum. Cayma bedeli olarak 1024TL istiyorlar. Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Adresime göre desteklenen altyapıya bıraktım 72 Mbps VDSL destekliyor. Sizce cayma bedelini ödeyip daha hızlı bir Internet'e 278TL ödemek mantıklı.

Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve hiç memnun değilim ve bu ınternet'e 310TL ödüyorum. Cayma bedeli olarak 1024TL istiyorlar. Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Adresime göre desteklenen altyapıya bıraktım 72 Mbps VDSL destekliyor. Sizce cayma bedelini ödeyip daha hızlı bir ınternet'e 278TL ödemek mantıklı.

O cayma bedeline değmez eğer internetin çekilmeyecek bir halde değilse hiç uğraşma.

Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve hiç memnun değilim ve bu Internet'e 310TL ödüyorum. Cayma bedeli olarak 1024TL istiyorlar. Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Adresime göre desteklenen altyapıya bıraktım 72 Mbps VDSL destekliyor. Sizce cayma bedelini ödeyip daha hızlı bir Internet'e 278TL ödemek mantıklı.

Şuan ki hızınız kaç?

Netspeed kullanıyorum ve önermiyor. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, ilk ay sorun yoktu ama yaptıkları bir alt yapı çalışmasından sonra her şey çok kötü olmaya başladı, gün içinde belki 10-15 kere internet kesiliyor. Vadettiği hızları sunuyor ama bağlantısı kesinlikle sağlıklı değil. Önermem o yüzden.

Netspeed kullanıyorum ve önermiyor. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, ilk ay sorun yoktu ama yaptıkları bir altyapı çalışmasından sonra her şey çok kötü olmaya başladı, gün içinde belki 10-15 kere internet kesiliyor. Vadettiği hızları sunuyor ama bağlantısı kesinlikle sağlıklı değil. Önermem o yüzden.

Aynısını Millenicom'da yaşadım ilk ay süper ondan sonra sürekli sorun yardımcı olan biride yok, en iyisi bilindik firmaları kullanmak (TT, SO gibi).

Hızından mı şikayetçisiniz peki, kopma falan mı oluyor sorun ne?
Kopma olmuyor hiç ( sende oluyorsa belki modem bozuk olabilir emin değilim ) ama oyun oynamıyorum oynadımda ping sıkıntısı var bilgisayar kırma derecesinde sinirlendim için oyunları bıraktım ( cs1.6 birde csns oynuyorum interneti en az kulanan oyunlardır bu arada ) internetide ders konularıyla alakalı video izlemek ve araştırma için kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum tabi

Türk Telekom fiyatları taahhütleri nedeniyle pek önermem. Ama cayma bedeli ödemek de eğer çok uzun süre yoksa birkaç ay kaldıysa bekleyin derim. Yoksa hem süre var hem kopma gibi parasını hiç hak etmiyorsa ödeme imkanınız da olduğunu düşündüğümüzde ödeyip direkt kurtulmak en mantıklısı. TurkNet zamlandı vs ama neredeyse aynı fiyatlarda diyebiliriz. Bölgeden bölgeye de internet sağlayıcılarının farkları ciddi anlamda oluyor. Netspeed öneririm. Beğenmezseniz taahhütsüz olduğu için değiştirirsiniz en kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı