Çözüldü Internet geçmişimi herkes görebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CharonIV

Centipat
Kolay gelsin sorum şu, internet faturasını ödeyen bir kişi kullandığı firmadan internet geçmişini isteyebilir mi veya öğrenebilir mi ve firmalar internet geçmişimizi görebiliyor mu?

Çözüm
Kolay gelsin sorum şu, internet faturasını ödeyen bir kişi kullandığı firmadan internet geçmişini isteyebilir mi veya öğrenebilir mi ve firmalar internet geçmişimizi görebiliyor mu?
Ellerinde var ama bize vermiyorlar bir seferinde sormuştum. Firmalara veriyorlar mı bilmiyorum.
Ellerinde var ama bize vermiyorlar bir seferinde sormuştum. Firmalara veriyorlar mı bilmiyorum.
Cevabın için saol ama bir sorum daha var birisi başka bir yerde şöyle yazmış doğrumu ; ttnetin öyle bir hizmeti var şöyleki sen postahaneye gidip veya müşteri hizmetlerini arayıp girdigim sitelerin faturada görüntülenmesini istiyorum dersen birdahaki ay ayrıntılı fatura ile göndericeklerdir

Cevabın için saol ama bir sorum daha var birisi başka bir yerde şöyle yazmış doğrumu ; ttnetin öyle bir hizmeti var şöyleki sen postahaneye gidip veya müşteri hizmetlerini arayıp girdigim sitelerin faturada görüntülenmesini istiyorum dersen birdahaki ay ayrıntılı fatura ile göndericeklerdir
İlk defa duyuyorum. Ben ısrar ettim döküman olarak e-postama atılmasını istedim. Yine de mümkün değil veremeyiz dediler. Bu cevap 2015'te verildi Türk Telekom'dan bazı şeyler değişmiş ise onu bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı