İnternet geçmişi gerçek mi?

girince davalık olabileceğim siteler zaten yasaklı değil mi? Ayrıca tünelleri kullanarak bir şekilde o siteye ulaşsam bile yalnız gözlem amacıyla girmiş olamaz mıyım? O site üzerinden illegal bir şey gerçekleştirirsem bunu internet geçmişimden değil gerçek hayata yansıyan etkilerinden araştırıp bulmaları gerekir. Benim eriştiğim sitelerin kaydedilmesi, haklarımın gaspıdır. Aşırı saçma.
Sözleşmede erişildiğine dair bir çok madde bulunuyor ve yasaklı sitelere girmenin suç olduğunu sözlü şekilde beyan ediyorlar. Sorumluluk size kalmış

Sözleşmede erişildiğine dair bir çok madde bulunuyor ve yasaklı sitelere girmenin suç olduğunu sözlü şekilde beyan ediyorlar. Sorumluluk size kalmış
Hocam o engellenmiş sitelere bir şekilde erişmek ile alakalıydı sanki. Sonuçta erişime açık bazı malum sitelere bir tıkla girmek suç değil. :D

Eeeee şey başımız belaya girmez değil mi?
Aktif olarak suç işlemediği sürece zarar gelmez diye düşünüyorum. Bu sitelere erişen kaç milyon insan var peşlerine düşemezler. Eğer adınıza dava ya da mahkeme süreci olursa bilişim suçu adı altında ancak o zaman ortaya çıkar.

Aktif olarak suç işlemediği sürece zarar gelmez diye düşünüyorum. Bu sitelere erişen kaç milyon insan var peşlerine düşemezler. Eğer adınıza dava ya da mahkeme süreci olursa bilişim suçu adı altında ancak o zaman ortaya çıkar.
He yok sağlıkçı olmak isteği geliyor anlık. Anatomi üzerine eğitim için yani.

Öyle bir şey olsa örnek veriyorum online kumar oynayan insanlar filtreler ile takip edilip ceza yazılır. Fakat bu şekilde yapmak yerine banka hesabından, kumar hesabı olarak işaretlenmiş hesaplardan işlem alınırsa ceza uygulanıyor. İnternet geçmişinin tutulduğunu da sanmıyorum.

Geri
Yukarı