İnternet Gidip Geliyor

Hayır böyle bir sorun yoktu TürkNet'e geçiş yaptık 2 gün sonra sorun başladı TürkNet'e de 1 hafta önce geçiş yaptık.
Birebir benimle aynı sorunu yaşıyorsunuz.

Ben daha önce TT ve Dsmart kullanmıştım, böyle bir sorun yaşamamıştım. Turknet'e geçtikten sonra ayrıca bir telefon numarası da tahsis ettiler. Bana söylenen bu kopmaların nedeni, telefon hattı üzerinden internetin bağlanması. Daha önce yalın internet kullanırken hiç sorunum olmazken, Turknet'e geçtikten sonra bu sorunları yaşamaya başladım.

Şimdi tekrar Dsmart'a geçtim ve bu sorunu artık yaşamıyorum.

Burada amacım herhangi bir operatörü övmek değil sadece sorun yaşadığım ve yaşamadığım operatörü bildirmek.

Birebir benimle aynı sorunu yaşıyorsunuz.

Ben daha önce TT ve Dsmart kullanmıştım, böyle bir sorun yaşamamıştım. Turknet'e geçtikten sonra ayrıca bir telefon numarası da tahsis ettiler. Bana söylenen bu kopmaların nedeni, telefon hattı üzerinden internetin bağlanması. Daha önce yalın internet kullanırken hiç sorunum olmazken, Turknet'e geçtikten sonra bu sorunları yaşamaya başladım.

Şimdi tekrar Dsmart'a geçtim ve bu sorunu artık yaşamıyorum.

Burada amacım herhangi bir operatörü övmek değil sadece sorun yaşadığım ve yaşamadığım operatörü bildirmek.

Bende mecburen TürkTelekoma geçiş yapıcağım.

Sürekli internet bağlantısının kopması gibi bir risk.
Türk Telekom'da boş port beklerken Millenicom kullandım 9 ay boyunca. 1 Kere bile DSL sinyal kaybı yaşadığımı, ping sorunu yaşadığımı söyleyemem. Bu, siz yaşamayacağınız anlamına gelmez. Taahhütsüz zaten, iptal de edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı