İnternet Hat Değerleri Sorunu

Dostum iki kez arıza kaydı bıraktım. Saha ekipleri santralden binaya kadar olan kabloda sorun bulamıyor. Arızayı müşteri kaynaklı "müşteri sorumluluğundadır" bulup gidiyor. Bugün internet 20 kere koptu eski değerlerim yerine geldi 1 saat boyunca tekrar koptu ve bozuldu belli bir parçada sıkıntı olduğu belli ne yapmam gerekiyor ?
Kroneden bahsetmedin mi?

Bariz bir şekilde kroneden bahsetmedim.
Online işlemlere direkt bunu mu yazmalıyım krone parçasının değişmesini istiyorum diye ? Sizde durum nasıl oldu ayrıntılı yazabilir misiniz ? Hangi başlık adı altında arıza kaydı oluşturdunuz ? Direkt ilk seferde gelip parçayı değiştirip gittiler mi ? Bende neden ikidir gelip bir şey yapmadan gidiyorlar ?
Arkadaşlar 3 kez tt ekipleri ankastreden binaya kadar gelen kabloyu inceledi ardından eve türknetin kendi saha ekipleri geldi. Ama sorunum düzelmedi şimdi de sıva altı kablomda sorun varmış dediklerine göre. Elektrikçi bulmam gerekiyormuş. Binanın altında kutuya bir şey yapıp elektrikçi zahmetine girmeden sorunun gerçekten kabloda olduğunu doğrulayabilmemin herhangi bir yolu var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı