İnternet hat değerlerim nasıl?

Merhaba, 1 ay kadar önce ev taşıdım FPS oyunlar oynayan biri olarak yeni eve geçtiğimden beri oyunlarda sorunlar yaşamaya başladım. Örnek olarak Rainbow Six oynarken adam benim ekranımda yokken mermi geliyor adamı vuruyorum HP azalıyor ama yine de 1V1'lerde kaybediyorum. Killcam ve match replay izlediğimde ise benim gördüğüm ile alakası olmayan durumlar görüyorum bu neden kaynaklı olabilir hat değerlerine baktığımda ise eski eve göre SNR margin daha yüksek hat zayıflaması daha düşük. Rainbow Six için konuyorum sağ alta packet loss uyarısı kesik kesik olsa da oyun başından sonuna kadar çıkıyor. Ping plotter ile paket kaybına baktığımda ise paket kaybı görünmüyor. Hattı şu an 75Mbps olarak kullanıyorum ama 100Mbps hızda da denedim sonuçlar değişmedi. Download yaparken hız değerlerimde normal Steam üzerinde 75Mbps hızda 11.5 MB/sec gibi değerler alıyorum, 8.5-9 MB/sec değerler alıyorum. Oyunlarda ise sorun yaşıyoruz ben Rainbow Six oynuyorum kardeşim Valorant oynuyor ikimizde şu anda bu sorunu yaşıyoruz. İnternet servis sağlayıcı olarak Netspeed kullanıyoruz bu arada. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1656744385019.png
    1656744385019.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı