İnternet hat değerlerinin Maksimum hızı değişir mi?

captainX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, TurkNet abonesiyim xDSL hat değerlerinde Max hızım 72Mbps iken şu an 32 Mbps düşmüş. Hat değerlerinde Max hız neden değişir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekilde bende türknet kullanıyorum. Bu sorun 1 yıl önce bana da olmuştu. 120'den 55'e düşmüştü. Kendi kendine düzeliyordu, 5 dakika sonra kopup 120 oluyordu baya değişik bir şey yaşamıştım ve modem değiştirdiğimde falan da düzeliyordu ama anlık olarak. Her neyse ben iç tesisatımı yenileyerek çözdüm bir daha böyle bir sorun yapmadı. Şu sıralar gündemde olan sorunlardan çoğu kişinin max hızında sorunlar oluyor.
Önce bir destek kaydı açın sonra olmadı ankastreden cat 6 kablo çekin o da olmadı yerinde destek ekibi çağırın.

Aynı şekilde bende türknet kullanıyorum. Bu sorun 1 yıl önce bana da olmuştu. 120'den 55'e düşmüştü. Kendi kendine düzeliyordu, 5 dakika sonra kopup 120 oluyordu baya değişik bir şey yaşamıştım ve modem değiştirdiğimde falan da düzeliyordu ama anlık olarak. Her neyse ben iç tesisatımı yenileyerek çözdüm bir daha böyle bir sorun yapmadı. Şu sıralar gündemde olan sorunlardan çoğu kişinin max hızında sorunlar oluyor.
Önce bir destek kaydı açın sonra olmadı ankastreden cat 6 kablo çekin o da olmadı yerinde destek ekibi çağırın.
destek kaydı açtım ttnet ekipleri bakmış ankastre kaynaklı göstermişler sorunu
İç tesisat, ankastre, modem, sinyal değişmesi(ADSL/VDSL/FTTB). Bunlar başlıca değişme unsurları.
modem veya sinyal değişmedi hocam eski ve yeni hat değerleride şu şekilde

Dosya Ekleri

• internet.png
    internet.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 35
  • xdsl2.png
    xdsl2.png
    20,2 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

Geri
Yukarı